تنظیم رابط خودم و نمایندگان در ایرنیک

در این مطلب قصد داریم تا در مورد تنظیم رابط خودم و نمایندگان قسمت صاحب امتیاز در مشخصه های شناسه به شما توضیح دهیم ، همانطور که اطلاع دارید قیمت پرداخت مستقیم دامنه در ایرنیک بسیار گران می باشد و بهترین راه حل استفاده از نمایندگان ایرنیک می باشد ، در واقع پرداخت دامنه شما به ایرنیک توسط نمایندگان انجام می شود و دامنه شما نیز در پنل کاربری شما ثبت می شود. در صورتی که شما قصد دارید ثبت دامنه خود را توسط یکی از نمایندگان ایرنیک انجام دهید شما باید رابط های مجاز صاحب امتیاز را روی خودم و نمایندگام قرار دهید.

تنظیم رابط خودم و نمایندگان

تنظیم رابط خودم و نمایندگان در ایرنیک

لطفا توجه کنید تنظیم رابط خودم و نمایندگان در ایرنیک به این معنی نیست که نمایندگان صاحب امتیاز دامنه شما خواهند شد ، بلکه به این معنی است که نمایندگان حق قرار دادن شما به عنوان صاحب امتیاز دامنه را دارند ، در واقع با این تنظیم شما به نمایندگان اجازه می دهید تا برای شما دامنه ثبت کنند.

برای تنظیم رابط خودم و نمایندگان در ایرنیک ابتدا به پنل کاربری خود در سایت ایرنیک وارد شوید و سپس مانند تصویر زیر از منو شناسه روی گزینه “مشخصه های شناسه” کلیک کنید :

مشخصه های شناسه در ایرنیک

سپس در این صفحه در قسمت رابطه‌های مجاز روی گزینه “مدیریت رابط های مجاز” کلیک نمایید :

مدیریت رابط های مجاز در ایرنیکسپس در قسمت صاحب امتیاز تیک نمایندگان را علامت بزنید

تنظیم رابط خودم و نمایندگان

سپس روی دکمه ذخیره کلیک کنید ، تغییرات انجام شد می توانید به شرکت مورد نظر درخواست ارسال کنید تا دامنه شما را ثبت کنند.

امیدواریم این مطلب برای مفید بوده باشه ، لطفا در صورتی که نظر یا مشکلی در مورد این مطلب دارید آن را در قسمت دیدگاه های وب سایت ثبت کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

درباره نویسنده:

مصطفی جانقربان تخصص : مدیریت سرور های لینوکس و ویندوز - دارای مدارک LPI و هک و امنیت سرور و سایت | کاربر گرامی : برای استفاده از دوره های آموزشی و مقالات نت آرام نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد ، تنها در صورت تمایل می توانید مبلغی را به دلخواه ( هرچند ناچیز ) برای کمک به نیازمندان صدقه بدهید.

4 Comments

 1. زینب الوندی اسفند 19, 1394 در 10:32 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام تنظیمات درست انجام شد شناسه ایرنیک من — است لطفا دامنه مرا ثبت نمایید

  • مصطفی جانقربان اسفند 21, 1394 در 3:04 ب.ظ - پاسخ دادن

   با سلام
   لطفا در درخواست مربوطه شناسه خود را ارسال نمایید.

 2. هستی ابوالفتحی آذر 28, 1395 در 7:54 ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام تنظیمات درست انجام شد شناسه ایرنیک من…………. است لطفا دامنه مراثبت کنید

ثبت ديدگاه