هاست پربازدید ارزان ، درایو SSD ، لایت اسپید1395-7-23 10:27:54 +00:00

هاست پربازدید

هاست پربازدید

معمولا وب سایت هایی که بازدید متوسط رو به بالایی دارند در هاست اشتراکی با مشکلاتی مانند دریافت اخطار های استفاده بیش از حد از منابع سرور یا مسدود شدن وب سایت خود مواجه می شوند. هاست های اشتراکی معمولی برای وب سایت های با بازدید کم مناسب هستند ، معمولا به این دسته از کاربران پیشنهاد سرور مجازی می شود اما با توجه به هزینه بالا سرور مجازی کاربران نگران ادامه فعالیت سایت خود می شوند. نت آرام برای این وب سایت ها هاست پربازدید را پیشنهاد می کند ، این خدمت برای وب سایت هایی که بازدید متوسط رو به بالا دارند مناسب است. هاست پربازدید معمولا ارزان تر از سرور مجازی می باشد. در این سرویس امکان استفاده از منابع بیشتر مانند سی پی یو و رم به کاربر داده می شود. هاست پربازدید همچنین برای وب سایت هایی که پایگاه داده سنگین تری نسبت به یک سایت معمولی دارند یا اسکریپت آنها پردازش بیشتری ایجاد می کند نیز پیشنهاد می شود. برای خرید این سرویس ابتدا باید میزان بازدید و مصرف وب سایت خود از سرور را بررسی کنید و سپس با توجه به آن سرویس خود را سفارش دهید. گاهی اوقات حتی لازم است از هاستینگ خود در این مورد کمک بگیرید. بهترین پیشنهاد برای این وب سایت ها استفاده از سرویس ایران است ، چراکه به دلیل نزدیک بودن سرور به کاربران بازدیدکننده سرعت بارگذاری وب سایت بسیار بیشتر خواهد شد ، در سرور ایران از نسل جدید رم سری DDR4 و درایو SSD PRO و وب سرور محبوب لایت اسپید (Litespeed) استفاده می شود ، وجود این سخت افزار قدرتمند در دیتاسنتر محبوب پارس آنلاین باعث افزایش سرعت و پایداری خواهد شد.

لیست قیمت هاست پربازدید لینوکس ایران

لیست قیمت هاست پربازدید لینوکس فرانسه

چنانچه شما تمایل به میزبانی سایت خود در ایران ندارید شما می توانید از سرویس فرانسه نت آرام استفاده کنید ، این سرویس در OVH که بیش از 400 هزار سرور در دیتاسنتر های آن نگهداری می شود ارائه می شود ، در این سرور از درایو SSD برای سرعت بیشتر سایت ها استفاده می شود.

انواع هاست پربازدید

برای انتخاب یک هاست پربازدید مناسب ابتدا باید میزان بازدید و مصرف منابع خود را بررسی کنید و سپس با توجه به آن یک هاست مناسب انتخاب کنید. همچنین با توجه به زبان برنامه نویسی وب سایت خود باید نوع سیستم عامل هاست خود را انتخاب کنید. برای مثال در صورتی که وب سایت شما با زبان php نوشته شده است  از هاست پربازدید لینوکس و در صورتی که asp می باشد از هاست ویندوز استفاده نمایید. پنل های هاست پربازدید

کنترل پنل های هاست پربازدید

کنترل پنل هاست پربازدید اولویت چندان مهمی برای انتخاب هاست نمی باشد. معمولا انتخاب کنترل پنل هاست برای کاربران تازه وارد بسیار مهم است اما در واقع تمامی کنترل پنل ها تقریبا یک کار را انجام می دهند و تمامی امکانات آنها تقریبا یکسان است. تقریبا تنها تفاوت کنترل پنل ها رابط کاربری یا interface آنها می باشد. در بعضی کنترل پنل ها ممکن است رابط کاربری کمی راحت تر باشد. در حال حاضر بهترین کنترل پنل هاست لینوکس ، سی پنل و دایرکت ادمین می باشد و بهترین پنل های هاست ویندوز وب سایت پنل و پلسک می باشد.پرچم کشور های محبوب برای هاستینگ

کدام کشور برای هاست پربازدید مناسب است ؟

انتخاب نامناسب موقعیت مکانی هاست یکی از دلایل افت شدید رتبه در گوگل و سایر موتور های جستجو می باشد از دلایل کم شدن محبوبیت وب سایت می توان به قطعی وب سایت ، سرعت کم وب سایت و غیره اشاره کرد. یکی از مهمترین پارامتر های یک وب سایت محبوب موقعیت مکانی وب سایت می باشد. به طور کلی در انتخاب موقعیت سرور باید دو مورد مهم بررسی شود. 1-سرعت لود شدن وب سایت یا زمان بارگذاری وب سایت برای کاربر 2-کیفیت شبکه دیتاسنتر 1- به طور کلی هرچقدر محل سرور به کاربر بازدید کننده وب سایت شما نزدیک تر باشد سرعت باز شدن وب سایت برای کاربر شما بیشتر است. بنابراین در صورتی که بخش زیادی از کاربران سایت شما ایرانی باشند اگر از هاست ایران استفاده کنید سرعت وب سایت برای این کاربران بیشتر خواهد شد ، البته این مورد به این معنی نیست که برای سایر کاربران جهان سرعت سایت بسیار کند می شود ،  معمولا تفاوت آنها در حدود چند ثانیه می باشد. 2- کیفیت شبکه دیتاسنتر تاثیر زیادی در سئو و محبوبیت سایت شما دارد ، اگر سایت شما به دلیل قطع شدن شبکه سرور دیتاسنتر با قطعی یا Down مواجه شود ضرر های زیادی به سایت شما وارد می شود برای مثال در صورتی که وب سایت شما فروشگاهی باشد با چند ساعت قطعی تعداد زیادی سفارش و مشتری خود را از دست خواهید داد و همچنین به همین دلیل با افت رتبه در گوگل نیز مواجه شوید. بهترین پیشنهاد نت آرام برای افرادی که نیاز به سرعت بالایی دارند استفاده از هاست داخل کشور است.

مزایای هاست پربازدید

  • قیمت کمتر نسبت به سرور مجازی
  • امکان استفاده از منابع بیشتر نسبت به هاست اشتراکی
  • استفاده از درایو SSD