چگونگی ساخت gmail و اتصال آن به اندروید

نحوه ساخت اکانت گوگل

این پست رو به اشتراک بگذارید

Gmail سرویس محبوب پست الکترونیک است که توسط گوگل ارائه می شود ، با ساخت gmail شما نه تنها می توانید از امکانات پست الکترونیک یا ایمیل استفاده کنید بلکه می توانید gmail خود را به نرم افزار ها و بازی های اندروید نیز متصل کنید و به وسیله Google Play services به راحتی بازی های خود را save کنید یا از سایر امکانات نرم افزار ها استفاده نمایید ، برای مثال بسیاری افراد برای سیو بازی کلش آف کلنز از Gmail استفاده می کنند. با ساخت gmail شما یک حساب کاربری مانند رو به رو دارید : nameshoma@gmail.com .

برای ساخت gmail ابتدا به آدرس https://www.gmail.com وارد شوید و سپس از بالا صفحه سمت راست روی گزینه Create An account کلیک کنید. در این فرم از شما درخواست می شود مشخصات فردی خود را وارد کنید.

نحوه ساخت gmail ( اکانت گوگل )

* در قسمت شماره تلفن ، شماره تلفن همراه خود را به صورت صحیح وارد کنید پس از این مرجله ممکن است گوگل به تلفن شما پیام کوتاه ارسال کند و یا تماس بگیرد و از شما درخواست کند کدی که برای شما ارسال می کند را وارد کنید. همچنین این قسمت برای موارد اضطراری مانند بازیابی رمز کاربرد دارد.

سپس روی next step کلیک کنید و در صورت درخواست گوگل مراحل تایید تلفن همراه خود را انجام دهید ، اکانت شما ایجاد شد.

در صورتی که نیاز دارید جیمیل خود را به اندروید نیز متصل کنید. پس از ساخت gmail در صورتی که اکانت را برای بازی ایجاد کرده اید وارد بازی خود شوید معمولا یک قسمت login یا connect google account وجود دارد با فشار دادن روی آن گزینه برنامه Google account باز می شود و دو گزینه موجود یا جدید برای شما نمایش داده می شود ، روی موجود کلیک کنید و سپس آدرس ایمیل و رمز خود را وارد کنید و روی دکمه بعدی کلیک کنید. کار تمام شد بازی شما به gmail شما وصل شد و بازی شما در gmail شما ذخیره خواهد شد.

* برای اتصال gmail به بازی های خود بروز بودن برنامه Google Play services الزامی است.

اتصال gmail به گوشی برای چک کردن پست الکترونیکی ( gmail )

شما می توانید برنامه gmail را برای اندروید دانلود کنید و سپس نصب کنید پس از وارد کردن مشخصات gmail خود می توانید ایمیل های خود را مشاهده کنید.

دانلود برنامه از Google Play Store

موارد بیشتر برای کاوش

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با افتخار ارائه‌دهنده‌ی خدمات هاستینگ با بیش از 9 سال سابقه درخشان

شرکت نوآوران میزبانی هوشمند