20

مرکز آموزش نت آرام

hosting image
غیر فعال کردن نظرات فایل های رسانه در وردپرس

غیر فعال کردن نظرات فایل های رسانه در وردپرس

به تازگی یک پلاگین با نام Gallery Carousel Without JetPack در اینترنت منتشر شده است که کار آن ایجاد گالری عکس بدون نیاز به Jetpack است ، یکی از امکانات پلاگین امکان نمایش در full screen است که در کنار آن کاربران می توانند نظر خود را ارسال کنند ، اما این نظرات شده محلی بر اسپم توسط روبات های اسپمر ، به طوری که کاربران سوال کردند که چگونه از شر نظرات فایل های رسانه در وردپرس راحت شوند اما نظرات مطالب نیز غیر فعال نشود. در این مقاله فصد داریم نحوه غیر فعال کردن نظرات فایل های رسانه در وردپرس را به شما آموزش دهیم.

 

 

غیر فعال کردن نظرات فایل های رسانه در وردپرس

برای غیر فعال کردن نظرات فایل های رسانه می توانید کد های زیر را در فایل functions.php قالب خود اضافه کنید :

function filter_media_comment_status( $open, $post_id ) {
$post = get_post( $post_id );
if( $post->post_type == 'attachment' ) {
return false;
}
return $open;
}
add_filter( 'comments_open', 'filter_media_comment_status', 10 , 2 );

اگر شما دوست ندارید این کد های دستی را در فایل functions.php قالب سایت خود اضافه کنید می توانید از افزونه Disable Comments استفاده کنید ، از امکانات این افزونه می توان به امکان فعال یا غیر فعال کردن نظرات مطالب ، برگه ها ، رسانه ها اشاره کرد که شما باید فقط گزینه رسانه ها را علامت بزنید.

امیدارم مقاله کوتاه بالا برای شما مفید بوده باشه و در صورتی که مشکلی برای اضافه کردن این کد ها یا نصب و تنظیمات افزونه دارید آن را در قسمت دیدگاه ها به اشتراک بگذارید تا پس از بررسی پاسخ مناسبی برای شما ارسال کنم.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.