هاست دانلود با امکان آپلود و دانلود مستقیم1395-7-23 10:27:54 +00:00

هاست دانلود فرانسه

هاست دانلود

هاست دانلود

هاست دانلود برای وب سایت هایی که فایل دانلودی در اختیار کاربر قرار می دهند مناسب است. مانند وب سایت های دانلود نرم افزار یا وب سایت های آموزشی و غیره .در این سرویس فضا بسیار بیشتری با قیمت کمتر نسبت به هاست معمولی در اختیار مشتریان قرار می گیرد ، کاربر می تواند فایل های خود را با سرعت زیاد در هاست آپلود و برای دانلود در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد. برای سرعت بیشتر و تخصصی شدن سرویس در سرور دانلود پایگاه داده دیگر پشتیبانی نمی شود ، بنابراین نمی توان از این خدمت برای سیستم های مدیریت محتوایی که با دیتابیس در ارتباط هستند استفاده نمود. این سرویس تنها برای دانلود فایل است و مشتریان نمی توانند از آن به عنوان یک هاست معمولی استفاده کنند. وب سرور های این سرویس برای دانلود فایل بهینه شده اند و پردازش های مربوط به سیستم های مدیریت محتوا در این سرور ها دیگر وجود ندارد. در سرور دانلود امکان آپلود مستقیم فایل ها از لینک نیز با استفاده از برخی توابع برنامه نویسی نیز وجود دارد. بنابراین کاربر می تواند بدون نیاز به دانلود کردن یک فایل از یک سایت و آپلود مجدد ، آنها را مستقیم جابه جا کند. این مورد برای افرادی که قصد جابه جایی فایل های دانلودی خود را از یک هاست یه هاست دیگر خود دارند بسیار مناسب می باشد.

کنترل پنل های هاست دانلود

 کنترل پنل های هاست دانلود

در این سرویس کنترل پنل هاست چندان اهمیتی ندارد. چراکه از این پنل ها برای مدیریت جزئی فایل ها استفاده می شود. بنابراین برای سرعت و امنیت بیشتر فایل ها از کنترل پنل بسیار محبوب دایرکت ادمین در این سرویس استفاده شده است.

پرچم کشور های محبوب برای هاستینگ

هاست دانلود کدام کشور مناسب است ؟

برای انتخاب سرویس هاست دانلود دو مورد بسیار مهم است. 1-سرعت پورت متصل شده به سرور 2-هزینه های فضا و پهنای باند

1-سرعت پورت متصل شده به سرور بسیار مهم است. اگر یک سرور از پورت ضعیفی استفاده کند ، در صورتی که همزمان چند فایل در حال دانلود باشد ممکن است سرعت دانلود با افت کیفیت شدید مواجه شود. بنابراین لازم است قبل از خرید هاست به این مورد توجه داشته باشید.

2-هزینه های فضا و پهنای باند : با توجه به اینکه معمولا مقدار مصرف پهنای باند برای هاست دانلود بسیار بیشتر از هاست معمولی است لازم است هزینه پهنای باند های اضافه در نظر گرفته شود. مثلا ممکن است در یک دیتاسنتر هزینه پهنای باند ماهیانه 100 گیگابایت زیر یک دلار شود اما در دیتاسنتر دیگری همین مقدار بیشتر از 10 دلار باشد. البته در نظر گرفتن کیفیت و پایداری سرویس هم بسیار مهم می باشد.

مزایای هاست دانلود

  • هزینه کمتر پهنای باند و فضا نسبت به هاست معمولی
  • امکان آپلود مستقیم از سایر لینک ها
  • سرعت بالا دانلود به دلیل بهینه تر شدن وب سرور برای دانلود
  • پنل دایرکت ادمین برای مدیریت فایل ها