سرور اختصاصی ایران

سرور اختصاصی ایران نت آرام در دیتاسنتر با کیفیت پارس آنلاین ارائه می شود. دیتاسنتر پارس آنلاین واقع در پارک فناوری پردیس یکی از بزرگترین دیتاسنتر های خاورمیانه است ، این مرکز استاندارد های جهانی مقاومت در مقابل زلزله و سوانح طبیعی را رعایت کرده است. این دیتاسنتر پهنای باند اینترنتی خود را از طریق شبکه های ماهواره ای و فیبر نوری به صورت پشتیبان تامین می کند. از مزایای سرور اختصاصی ایران می توان به پینگ بسیار عالی برای کاربران ایرانی اشاره کرد که به همین دلیل سرعت بارگزاری وب سایت ها تا حدود 4 برابر بیشتر از سرعت بارگزاری وب سایت های که در خارج میزبانی می شوند می باشد. سرور اختصاصی ایران برای وب سایت های دولتی و همچنین وب سایت هایی که نیاز به سرعت بیشتر دارند توصیه می شود ، همچنین از دیگر مزایای این سرویس عدم امکان تحریم بین المللی نیز می باشد. امکان دسترسی فیزیکی به سرور در دیتاسنتر در صورت هماهنگی قبلی به صورت محدود وجود دارد و همچنین در صورت نیاز kvm به صورت موقت با اشتراک ماهیانه به سرور متصل می شود. به دلیل محدودیت بسیار زیاد در آی پی ورژن 4 در صورت نیاز مدیر سرور به آی پی اضافه تکمیل فرم رایپ و سپس تایید فنی آن الزامی می باشد. تمامی سرور های اختصاصی نت آرام به صورت مدیریت شده شامل نصب سیستم عامل یا مجازی ساز ، تنظیمات امنیتی سیستم عامل ، نصب و تنظیم پنل مدیریت هاست ، نصب سرویس ها و تنظیمات امنیتی به صورت رایگان می باشد.
 
 مزایای سرویس : 

  • پینگ بسیار عالی برای کاربران ایرانی
  • سرعت بارگزاری وب سایت تا 4 برابر بیشتر از سرور های خارج از کشور
  • میزبانی سرور ها در دیتاسنتر باکیفیت و بزرگ پارس آنلاین
  • امکان نصب انواع سیستم عامل و مجازی ساز
  • پشتیبانی 24 ساعته سرویس
  • مدیریت رایگان سرور ( نصب و تنظیمات امنیتی سرور )

هاستینگ برتر

چرا ما را انتخاب کنید

تضمین آپتایم 99%

تضمین حداقل پایداری 99% نشان از کیفیت سرویس دارد.

ایمن و مطمئن

امکان نصب رایگان فایروال CSF در سرور های لینوکسی با کنترل پنل سی پنل یا دایرکت ادمین

پشتیبانی و مانیتورینگ

با استفاده از پیشرفته ترین ابزار های مانیتورینگ پایداری سرور ها را کنترل و در هر لحظه

سی پی یو رم فضا پهنای باند ماهانه تحویل موجودی
شامل مدیریت سرور لینوکس رایگانHPE ProLiant DL360 G7 (P1-Eco) | 2x Intel Xeon x5650 (2.6GHz / 6core /12MB) 16GB DDR3 2x1TB SATA Unlimited 1.800.000 تومان 1 روز کاری خرید
شامل مدیریت سرور لینوکس رایگانHPE ProLiant DL 360 G8 (P1-Pro) | 2xE5-2620v2 (2.1GHz / 6-core / 15MB) 16GB DDR3 2x300GB SAS+ 128GB SD Card Unlimited 2.050.000 تومان 1 روز کاری خرید
شامل مدیریت سرور لینوکس رایگانHPE ProLiant DL380 Gen8 (P5) | 2xE5-2696V2 (2.5GHz / 12-core / 30MB) 64GB DDR3 3x2.4TB SAS + 128GB SD Card Unlimited 6.800.000 تومان 1 روز کاری خرید
شامل مدیریت سرور لینوکس رایگانHPE ProLiant DL 360 G9 (P6) | 2xE5-2660v3 (2.6GHz / 10-core / 25MB) 256GB DDR4 6x1.2TB SAS + 128GB SSD Unlimited 8.280.000 تومان 1 روز کاری خرید

ما پیشنهاد می دهیم

ویژگی های گنجانده شده

شبکه با کیفیت

وجود پورت پرسرعت یک گیگابیتی باعث شده انتقال فایل ها به راحتی امکان پذیر باشد. سرعت تا یک گیگابایت بوده و ترافیک آن نامحدود است.

امکان نصب مجدد سیستم عامل

هر زمان که نیاز دارید با چند کلیک درخواست تغییر سیستم عامل را ارسال کنید ، شما می توانید با توجه به نیاز خود سیستم عامل لینوکسی یا ویندوزی در اختصاصی خود نصب کنید.

راه اندازی سریع سرور

پس از خرید سرور اختصاصی ایران شما در کمتر از چند ساعت در دیتاسنتر سفارش داده می شود. در صورتی که تمایل به انجام مدیریت سرور دارید لطفا با ما هماهنگ کنید.

مدیریت رایگان سرور های مجازی لینوکسی

چنانچه سیستم عامل سرور مجازی ایران شما ایران باشد و از یکی از کنترل پنل های سی پنل یا دایرکت ادمین استفاده می کنید ، ما می توانیم نصب این پنل ها و کانفیگ های اولیه را برای شما رایگان انجام بدهیم.

سوالات متداول

پایداری و کیفیت بالا خدمات میزبانی وب را در نت آرام تجربه کنید

شرایط مدیریت رایگان سرور های مجازی چیست ؟
  • انتخاب یکی از پلان های دارای مدیریت سرور رایگان
  • انتخاب سیستم عامل لینوکس
  • انتخاب سی پنل یا دایرکت ادمین

مدیریت رایگان شامل سرور های ویندوز و یا سرور های بدون کنترل پنل نمی شود.

کدام سیستم عامل ها به طور خودکار نصب خواهند شد ؟

در سیستم عامل های لینوکس Centos 7 64bit ، Centos 8 64bit , انواع Ubuntu , انواع Debian همچنین Almalinux و در سرور های ویندوز Windows Server 2016 , Windows Server 2019 , Windows Server 2022 , Windows-10 پشتیبانی می شود. این سیستم عامل ها به طور خودکار توسط ربات نت آرام در کمتر از چند دقیقه نصب خواهند شد.

زمان تحویل سرور ها چقدر است ؟

سرور های مجازی ایران حرفه ای نت آرام در لحظه فعال شده و در کمتر از چند دقیقه سیستم عامل به طور خودکار نصب خواهد شد و اطلاعات در ایمیل برای مشترک توسط سیستم ارسال می شود.

در صورت درخواست مشترک برای استفاده مدیریت رایگان سرور ، از آنجایی که سیستم عامل و نرم افزار های سرور به طور دائمی در حال بروزرسانی هستند و خودکار سازی نصب آنها مشکلاتی ایجاد می کند ،  برای رضایت مشتریان محترم در نت آرام تمام مراحل نصب نرم افزار ها و کانفیگ سرور توسط پرسنل باتجربه انجام خواهد داد ، لذا انجام مدیریت سرور حداکثر به حدود 24 ساعت کاری نیاز خواهد داشت.

سرور های مجازی نت آرام دارای کرنل اختصاصی هستند ؟

کرنل اختصاصی به این معنی است که ماشین مجازی شما درست مانند یک سرور اختصاصی سیستم عامل کاملی دارد ، منظور از این سیستم عامل کامل این است که سیستم عامل سرور شما ارتباطی با سیستم عامل اصلی سرور نخواهد داشت ، و می توانید سیستم عامل متفاوت از سیستم عامل اصلی نصب نمایید ، برای مثال در مجازی ساز openvz به دلیل وابستگی به کرنل اصلی امکان نصب سیستم عامل ویندوز وجود ندارد و حتی در سرور های لینوکس در برخی تنظیمات و iptables ها و … اختلال ایجاد می شود ، بله ! سرور مجازی ایران حرفه ای نت آرام به دلیل استفاده از مجازی ساز VMWARE ESXI یا KVM دارای قابلیت کرنل اختصاصی است و به همین دلیل کیفیت این سرور ها به مراتب بهتر از سرور  های ایجاد شده با مجازی ساز OPENVZ است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه کرنل اختصاصی چیست ؟ مراجعه نمایید.

محل نگهداری سرور های مجازی در کدام دیتاسنتر است ؟

سخت افزار سرور های مجازی حرفه ای ایران نت آرام در دیتاسنتر بسیار محبوب پارس آنلاین تهران یا افرانت یا آسیاتک نگهداری می شود ، این دیتاسنتر ها دارای تجهیزات خنک کننده ،  برق و اینترنت پایدار هستند. همچنین محل نگهداری سرور های آلمان در دیتاسنتر Hetzner و سخت افزار سرور های فرانسه نیز در دیتاسنتر OVH نگهداری می شوند.

یک سرور برای فعالیت مداوم نیاز به شرایط نگهداری خاص دارد ، برای مثال اینترنت سرور باید بسیار پایدار باشد ، چرا که کوچکترین قطعی می تواند باعث دان شدن هزاران وب سایت شود و کسب و کار را با اختلال و در نتیجه به دلیل دان بودن مشترکین جدید امکان ورود به سایت را نخواهند داشت و مشترکین قدیم دچار کاهش اعتماد خواهند شد ، مواردی که باعث پایداری و امنیت بیشتر سرور می شوند شامل مانند برق پایدار ، تجهیزات خنک کننده ، سیستم های امنیتی و دوربین (برای جلوگیری از ورود افراد ناشناس به دیتاسنتر ) ، سوئیچ ها ، رک ها و … می باشند.

مدیریت نرم افزاری رایگان سرور مجازی شامل چه مواردی می شود ؟

به طور کلی در بسیاری از شرکت ها پشتیبانی نرم افزاری به عهده خریدار است ، و سایر سرویس دهنده ها معمولا هیچ پشتیبانی بابت مشکلات سرور نمی دهند ، در نت آرام “پکیج مدیریت رایگان” به ارزش “ماهانه 800 هزار تومان” برای همه سرور های مجازی لینوکس حرفه ای فعال می شود ، این خدمات شامل آپدیت اولیه نرم افزاری پکیج های سیستم عامل ، تنظیمات کنترل پنل دایرکت ادمین / سی پنل ، تنظیمات DNS ، نصب نسخه های مورد نیاز PHP ، نصب و کانفیگ EXTENSION های PHP ، تنظیمات امنیتی PHP ، تنظیمات امنیتی کنترل پنل ، تنظیمات امنیتی سیستم عامل ، نصب وب سرور مورد نیاز ، نصب نرم افزاری های امنیتی مورد نیاز کاربر ،  تمام آپدیت های نرم افزاری در هر زمان به درخواست کاربر ، نصب نرم افزار های اضافه در صورت نیاز کاربر مانند imunify360 ، Litespeed , CXS , OSM , Jetbackup , CSF , Clamav  , KernelCare , CloudLinux، تغییر رمز ها سیستم عامل ، کنترل پنل و یوزر های کنترل پنل به درخواست کاربر در هر زمان ، تنظیمات PTR ، نصب و تنظیم SPF و DKIM  برای افزایش رتبه ایمیل و …. می باشد.

هاست لینوکس آلمان

میزبانی در دیتاسنتر HETZNER آلمان

هاست لینوکس فرانسه

میزبانی در دیتاسنتر OVH فرانسه

پرچم ایران

هاست ویندوز ایران

میزبانی در دیتاسنتر ParsOnline ایران

هاست وردپرس

بهینه شده و قدرت پردازشی بیشتر

فضای پشتیبان

فضای بک آپ برای وب سایت شما

هاست Node JS

نصب پروژه node js با چند کلیک