یادگیری وردپرس کاملا رایگان قسمت چهارم

جلسه چهارم یادگیری وردپرس

این پست رو به اشتراک بگذارید

در جلسه های قبل ، ما در مورد نصب ، ورود به وردپرس و ارسال نوشته و مفاهیم برخی منو های وردپرس صحبت کردیم ، ما قصد داریم تا سیستم مدیریت محتوا وردپرس را به صورت حرفه ای از 0 تا 100 آن آموزش بدهیم ، سعی کرده ایم تا بسیار ساده صحبت کنیم تا افرادی که به تازگی با سیستم وردپرس آشنا شده اند به راحتی توضیحات را درک نمایند ، در جلسه چهارم یادگیری وردپرس در مورد مدیریت نوشته ها ، دسته ها ، برچسب ها ، برگه ها خواهیم کرد ، اگر شما تمایل دارید تا سایر قسمت های دوره یادگیری وردپرس ما را مشاهده نمایید به صفحه لیست آموزش های وردپرس مراجعه کنید ، این دوره کاملا رایگان است و امیدواریم بتوانیم آموزش ها را با بهترین کیفیت در اختیار شما کاربران عزیز قرار بدهیم.

جلسه چهارم یادگیری وردپرس

شما در این جلسه یاد خواهید گرفت :

  • مدیریت نوشته ها در وردپرس
  • ساخت دسته جدید وردپرس
  • مدیریت برچسب ها در وردپرس

یادگیری وردپرس – مدیریت نوشته ها :

برای مدیریت نوشته ها ، در پیشخوان وردپرس ، از قسمت نوشته ها روی همه نوشته ها کلیک کنید ، برخی از تنظیمات این صفحه :

مدیریت نوشته ها در وردپرس

1-همه : تمام نوشته ها در صفحه نمایش داده شود | منتشر شده : فقط نوشته هایی که منتشر کرده اید | زمان بندی شده : نوشته هایی که تنظیم کرده اید تا در آینده منتشر شوند | پیش نویس : نوشته هایی که منتشر نشده اند و در انتظار تکمیل هستند.

2-با علامت زدن مطالب در قسمت کار های دسته جمعی می توانید آنها را ویرایش یا به زباله دان منتقل نمایید.

3-اگر نوشته های زیادی دارید برای پیدا کردن نوشته های مورد نظر می توانید آنها را فیلتر کنید.

4-به دنبال نوشته خاصی هستید ؟ آن را در این قسمت جستجو کنید.

5-اگر نوشته های وردپرس شما زیاد باشد صفحه بندی خواهد شد.

نحوه ساخت دسته جدید :

برای ایجاد دسته ( موضوع ) در وردپرس در پیشخوان خود از قسمت نوشته ها روی دسته ها کلیک نمایید ، در قسمت نام ، نام موضوع یا دسته خود را وارد نمایید برای مثال اخبار ، در قسمت نامک بهتر است نام انگلیسی آن را وارد نمایید مانند news ، این نامک پس از نام دامنه شما نمایش داده می شود ، در قسمت توضیح  توضیح کوتاهی در مورد دسته وارد نمایید ، تمام اخبار سایت شامل ورزشی ، سیاسی…… در این قسمت قرار می گیرد ، در قسمت مادر در صورتی که دسته شما زیر مجموعه دسته دیگری است ، دسته مادر آن را انتخاب کنید ، در اینجا اخبار هیچ مادری ندارد ، اما برای دسته بعدی که برای مثال اخبار ورزشی قرار داد ، نام دسته مادر آن اخبار خواهد شد. در زمان ارسال نوشته هم دسته مادر و هم دسته اصلی را انتخاب نمایید.

مدیریت برچسب ها در وردپرس :

در پیشخوان وردپرس از قسمت نوشته ها روی برچسب ها کلیک کنید ، در قسمت 2 به طور کامل در مورد برچسب ها توضیح دادیم ، در این صفحه لیست برچسب ها یا همان تگ های مطالب شما نمایش داده می شود و تعداد استفاده از هر برچسب در مطالب شما نمایش داده می شود که می توانید برچسب ها را حذف نمایید. برای ساخت برچسب پیش فرض جدید می توانید در همین صفحه از قسمت افزودن برچسب ، نام ، نامک و توضیح آن را وارد نمایید.

جلسه چهارم نیز به پایان رسید منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم…

موارد بیشتر برای کاوش

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با افتخار ارائه‌دهنده‌ی خدمات هاستینگ با بیش از 9 سال سابقه درخشان

شرکت نوآوران میزبانی هوشمند