نحوه حذف آدرس سایت از فرم نظرات وردپرس

حذف آدرس سایت از فرم نظرات وردپرس

این پست رو به اشتراک بگذارید

بسیاری از دیدگاه ها و نظرات وردپرس اسپم می باشند ، ما قبلا در مورد جلوگیری از اسپم نظرات وردپرس مقاله های “Nofollow کردن نظرات وردپرس” و ” غیر فعال کردن html در نظرات وردپرس ” را ارسال کرده ایم ، در این مقاله نیز قصد داریم تا در مورد حذف آدرس سایت از فرم نظرات وردپرس برای شما صحبت کنیم.

حذف آدرس سایت از فرم نظرات وردپرس

حذف آدرس سایت از فرم نظرات وردپرس

یکی دیگر از روش های اسپم استفاده از قسمت لینک فرم نظرات وردپرس برای روبات ها و یا افرادی که قصد بک لینک گرفتن از سایت را دارند می باشد ، از آنجایی که وردپرس نام فردی که دیدگاه را ارسال می کند با وب سایتی که در فرم نظرات وارد می شود لینک می کند ، بسیاری از کاربران از این امکان برای گرفتن بک لینک طبیعی استفاده می کنند ، آیا تابحال دقت کرده اید چه نام های عجیب غریبی در نام های افرادی که دیدگاه را ارسال کرده اند وجود دارد ؟ مثلا “خرید آهن ” یا “بستنی ” یا “بهترین قالب وردپرس ” ، با توجه به اینکه این کلمات با آدرس سایت لینک می شوند ، گوگل به آنها برای آن کلمه رتبه بهتری می دهد این یعنی با کلمه خرید آهن وب سایت آنها در صفحات نخست جستجو قرار می گیرد که این مورد اصلا اخلاقی نیست. در واقع آنها به جای نام واقعی خود ، کلمه ای که قصد دارند در آن رشد کنند را وارد می کنند ، یکی از روش های جلوگیری از آن حذف آدرس سایت از فرم نظرات وردپرس می باشد ، با توجه به ویرایش در فایل های اصلی وردپرس کاری بسیار دشوار و پیچیده می باشد ما استفاده از افزونه ” disable-hide-comment-url ” را به شما پیشنهاد می کنیم ، با فعال کردن این افزونه فیلد آدرس سایت از فرم نظرات وردپرس شما حذف خواهد شد.

امیدوارم با روش بالا بتوانید از کاربران اسپمر وب سایت خود جلوگیری نمایید ، در صورتی که نظری دارید حتما برای ما ارسال کنید.

موارد بیشتر برای کاوش

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با افتخار ارائه‌دهنده‌ی خدمات هاستینگ با بیش از 9 سال سابقه درخشان

شرکت نوآوران میزبانی هوشمند