نصب گواهینامه امنیتی ssl در پورتال مشتریان نت آرام

نت آرام برای امنیت بیشتر اطلاعات مشتریان خود و رمز های سرویس ها اقدام به نصب گواهینامه امنیتی ssl نموده است ، این گواهینامه که توسط شرکت Comodo صادر شده است با 99% مرورگر های فعلی سیستم عامل های ویندوز ، مک و لینوکس سازگاری دارد و  کاملا mobile friendly نیز می باشد. پورتال امنیتی مشتریان نت آرام به آدرس https://my.netaram.com/clientarea.php می باشد که آن را COMODO CA Limited تایید کرده است. به دلیل اینکه داده ها encrypt می شوند شخص سوم در صورت به دست آوردن این اطلاعات نیز با داده های غیر قابل خواندن مواجه می شود ، بدین ترتیب امنیت اطلاعات مشتریان در این پروتکل بسیار بیشتر از http می باشد. پروتکل ssl با https نمایش داده می شود.

لوگو comodoبا توجه به اینکه گواهینامه امنیتی نصب شده غیر رایگان است کاربران نباید در صفحه پورتال مشتریان نت آرام خطا امنیتی دریافت کنند ، در صورت مشاهده ابتدا باید از تنظیم بودن تاریخ و ساعت خود اطمینان پیدا کنند و سپس در قسمت دیدگاه های همین صفحه مشکل خود را ارسال کنند تا بخش فنی نت آرام مشکل را بررسی کند.

By |1395-7-23 10:49:32 +00:00شهریور 19ام, 1394|اخبار|2 Comments

درباره نویسنده:

مصطفی جانقربان تخصص : مدیریت سرور های لینوکس و ویندوز - دارای مدارک LPI و هک و امنیت سرور و سایت | کاربر گرامی : برای استفاده از دوره های آموزشی و مقالات نت آرام نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد ، تنها در صورت تمایل می توانید مبلغی را به دلخواه ( هرچند ناچیز ) برای کمک به نیازمندان صدقه بدهید.

2 Comments

 1. ابوالفضل شهریور 9, 1395 در 4:17 ب.ظ - پاسخ دادن

  با سلام و خسته نباشید
  من از شرکت های مختلفی تا حالا خدمات گرفته ام ولی هیچ کدام در کیفیت خدمات نت آرام نبوده اند، انشاء الله بعد از این از شما خدمات خواهیم گرفت.

  • مصطفی جانقربان شهریور 9, 1395 در 4:34 ب.ظ - پاسخ دادن

   با سلام و احترام

   با تشکر از دیدگاه شما

ثبت ديدگاه