افزونه TinyMCE Advanced اضافه کردن امکانات به ادیتور وردپرس

افزونه TinyMCE Advanced برای امکانات بیشتر ادیتور وردپرس

این پست رو به اشتراک بگذارید

در این مقاله قصد داریم تا افزونه TinyMCE Advanced که بسیار محبوب شده است را به شما معرفی کنیم ، این افزونه که در حال حاضر در بیشتر از یک میلیون سایت فعال است قادر به اضافه کردن امکانات بیشتر به ادیتور وردپرس شما می باشد. حتما تا به حال شما نیاز برخی مشکلات مانند عدم امکان تغییر اندازه فونت در وردپرس را داشته اید.

افزونه TinyMCE Advanced برای امکانات بیشتر ادیتور وردپرس

رفع مشکل فاصله خط ها ، تغییر اندازه فونت با افزونه TinyMCE Advanced :

توسط این افزونه می توانید به راحتی ترتیب دکمه ها در ادیتور وردپرس را تغییر دهید ، آنها را فعال یا غیر فعال نمایید ، همچنین این پلاگین 15 امکان کاربردی دیگر را به ادیتور wordpress شما اضافه می کند ، برخی از ویژگی هایی که به ادیتور شما اضافه می شود عبارت است از :

  • پشتیبانی برای ایجاد و ویرایش جداول
  • گزینه های بیشتر هنگام قرار دادن لیست
  • جستجو و جایگزینی در ویرایشگر
  • قابلیت تنظیم نام فونت ( خانواده فونت ) و اندازه فونت
  • و بسیار امکانات دیگر …

برای دانلود افزونه TinyMCE Advanced روی این لینک کلیک کنید ، آموزش نصب این افزونه نیز در جلسه هفتم دوره رایگان مدیریت وردپرس ارسال شده است ، پس از نصب این افزونه به پیشخوان وردپرس خود وارد شوید و از قسمت تنظیمات روی گزینه TinyMCE Advanced کلیک کنید ، سپس به راحتی می توانید ترتیب گزینه ها را تغییر داده و امکانات مورد نظر را فعال یا غیر فعال نمایید. شما باید آنها را به ادیتور خود اضافه نمایید.

امیدوارم این مقاله کوچک برای شما مفید بوده باشد ، چنانچه نظر یا مشکلی در مورد این مقاله داشتید ، لطفا آن را در قسمت دیدگاه های همین صفحه برای ما ارسال نمایید.

موارد بیشتر برای کاوش

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با افتخار ارائه‌دهنده‌ی خدمات هاستینگ با بیش از 9 سال سابقه درخشان

شرکت نوآوران میزبانی هوشمند