آموزش انتقال دامنه از Resello به Joker

این پست رو به اشتراک بگذارید

در این آموزش قصد داریم تا نحوه انتقال دامنه از Resello به Joker را به شما کاربران عزیز توضیح بدهیم ، همانطور که اطلاع دارید ، متاسفانه شرکت Resello در تیر ماه 96 ایران را به لیست کشور های تحت تحریم های خود اضافه کرد و از کاربران خود درخواست کرد تا دامنه ها را ظرف مدت یک سال به مرکز دیگری منتقل کنند ، و  ثبت دامنه های جدید برای کاربران ایرانی را مسدود کردند ، جهت جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی بهتر است دامنه ها زود تر به مرکزی که در حال حاضر با کاربران ایرانی مشکلی ندارد منتقل شود ، در حال حاضر Joker آلمان مشکلی با ارائه سرویس به ایران ندارد و نت آرام نمایندگی فروش آن را دریافت کرده است ، برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت دامنه وارد شوید. و امیدواریم این شرکت بتواند بدون مشکل خدمات به کاربران ایرانی را ادامه دهد ، لطفا توجه داشته باشید تضمینی برای اینکه این شرکت در آینده ایران را به لیست تحریم ها اضافه کند یا خیر وجود ندارد ، اما در حال حاضر انتخاب Joker به دلیل اینکه مشکلی با ایران ندارد مناسب است.

انتقال دامنه از Resello به Joker

 هشدار : قبل از تایید هر ایمیل برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و سرقت دامنه با نت آرام در مورد صحت محتوا ایمیل ، فرستنده ، صاحب امتیاز جدید ، تاریخ ارسال و … هماهنگ کنید و سپس اقدام به تایید آنها نمایید.

مراحل انتقال دامنه از Resello به Joker :

1-ابتدا از سرویس دهنده ثبت دامنه خود درخواست کنید تا سفارش انتقال دامنه به Joker را برای شما ایجاد کنند.

2-پس از ایجاد سفارش ، یک ایمیل با عنوان Transfer of “your domain” requested برای شما از سمت CSL-Registrar Domain Transfer Service ارسال می شود که محتوای آن را در تصویر زیر ارسال کرده ایم.

ایمیل درخواست انتقال دامنه به Joker

3-شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد توافقنامه ( Agreement ) مشاهده نمایید ، برای تایید لازم است در مرحله 1 ، روی لینک آن کلیک کنید تا بتوانید انتقال را تایید کنید :

تایید انتقال دامین به Joker

4- سپس اطلاعات بیشتری در مورد نحوه انتقال دامنه ، توافقنامه قوانین مرکز جدید دامنه به شما نمایش داده می شود ، در ادامه برای تایید به قسمت پایین صفحه مراجعه کنید و حتما بررسی کنید که انتقال به Netaram Domain Name Registration درخواست شده باشد :

تایید نهایی انتقال دامنه به Joker

5- با کلیک روی گزینه  Yes, I confirm this request and agree درخواست انتقال دامنه تایید می شود و شما باید پیام Transaction completed دریافت کنید.

6-سپس چند دقیقه بعد ایمیل دیگری از سمت netaram.com برای شما ارسال می شود :

ایمیل Resello برای تایید انتقال دامنه

7-ایمیل مربوطه را باز کنید و روی لینک تایید آن کلیک کنید :

نحوه تایید ایمیل Resello برای transfer دامین

سپس در صورت تایید روی گزینه approve را علامت بزنید و روی دکمه submit کلیک کنید. انتقال از یک ساعت تا 7 روز بعد انجام می شود.

تایید یا رد کردن درخواست انتقال دامنه از Resello

پس از تایید پیام زیر به شما نمایش داده می شود :

پیام نهایی ریسلو پس از تایید انتقال دامنه

در صورتی که در این مورد سوالی دارید ، لطفا یک درخواست پشتیبانی در ناحیه کاربری خود ارسال کنید تا پیگیری کنیم.

 

موارد بیشتر برای کاوش

2 نظر منتشر شده

  • ممنون سایت خوبی دارید

  • Avatar photo
  • نظر لطف شماست دوست عزیز انشاالله موفق باشید

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با افتخار ارائه‌دهنده‌ی خدمات هاستینگ با بیش از 9 سال سابقه درخشان

شرکت نوآوران میزبانی هوشمند