در این آموزش قصد داریم تا نحوه انتقال دامنه از Resello به Joker را به شما کاربران عزیز توضیح بدهیم ، همانطور که اطلاع دارید ، متاسفانه شرکت Resello در تیر ماه 96 ایران را به لیست کشور های تحت تحریم های خود اضافه کرد و از کاربران خود درخواست کرد تا دامنه ها را ظرف مدت یک سال به مرکز دیگری منتقل کنند ، و  ثبت دامنه های جدید برای کاربران ایرانی را مسدود کردند ، جهت جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی بهتر است دامنه ها زود تر به مرکزی که در حال حاضر با کاربران ایرانی مشکلی ندارد منتقل شود ، در حال حاضر Joker آلمان مشکلی با ارائه سرویس به ایران ندارد و نت آرام نمایندگی فروش آن را دریافت کرده است ، برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک ثبت دامنه وارد شوید. و امیدواریم این شرکت بتواند بدون مشکل خدمات به کاربران ایرانی را ادامه دهد ، لطفا توجه داشته باشید تضمینی برای اینکه این شرکت در آینده ایران را به لیست تحریم ها اضافه کند یا خیر وجود ندارد ، اما در حال حاضر انتخاب Joker به دلیل اینکه مشکلی با ایران ندارد مناسب است.

انتقال دامنه از Resello به Joker

 هشدار : قبل از تایید هر ایمیل برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و سرقت دامنه با نت آرام در مورد صحت محتوا ایمیل ، فرستنده ، صاحب امتیاز جدید ، تاریخ ارسال و … هماهنگ کنید و سپس اقدام به تایید آنها نمایید.

مراحل انتقال دامنه از Resello به Joker :

1-ابتدا از سرویس دهنده ثبت دامنه خود درخواست کنید تا سفارش انتقال دامنه به Joker را برای شما ایجاد کنند.

2-پس از ایجاد سفارش ، یک ایمیل با عنوان Transfer of “your domain” requested برای شما از سمت CSL-Registrar Domain Transfer Service ارسال می شود که محتوای آن را در تصویر زیر ارسال کرده ایم.

ایمیل درخواست انتقال دامنه به Joker

3-شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد توافقنامه ( Agreement ) مشاهده نمایید ، برای تایید لازم است در مرحله 1 ، روی لینک آن کلیک کنید تا بتوانید انتقال را تایید کنید :

تایید انتقال دامین به Joker

4- سپس اطلاعات بیشتری در مورد نحوه انتقال دامنه ، توافقنامه قوانین مرکز جدید دامنه به شما نمایش داده می شود ، در ادامه برای تایید به قسمت پایین صفحه مراجعه کنید و حتما بررسی کنید که انتقال به Netaram Domain Name Registration درخواست شده باشد :

تایید نهایی انتقال دامنه به Joker

5- با کلیک روی گزینه  Yes, I confirm this request and agree درخواست انتقال دامنه تایید می شود و شما باید پیام Transaction completed دریافت کنید.

6-سپس چند دقیقه بعد ایمیل دیگری از سمت netaram.com برای شما ارسال می شود :

ایمیل Resello برای تایید انتقال دامنه

7-ایمیل مربوطه را باز کنید و روی لینک تایید آن کلیک کنید :

نحوه تایید ایمیل Resello برای transfer دامین

سپس در صورت تایید روی گزینه approve را علامت بزنید و روی دکمه submit کلیک کنید. انتقال از یک ساعت تا 7 روز بعد انجام می شود.

تایید یا رد کردن درخواست انتقال دامنه از Resello

پس از تایید پیام زیر به شما نمایش داده می شود :

پیام نهایی ریسلو پس از تایید انتقال دامنه

در صورتی که در این مورد سوالی دارید ، لطفا یک درخواست پشتیبانی در ناحیه کاربری خود ارسال کنید تا پیگیری کنیم.