سرور مجازی آلمان

خدمات سرور مجازی آلمان نت آرام در دیتاسنتر محبوب و بزرگ Hetzner ارائه می شود ، کیفیت و پایداری شبکه دیتاسنتر هتزنر آلمان و همچنین پینگ مناسب سرور های در اینترنت ایران باعث شده بسیاری از کاربران ما استفاده از سرور های آلمان را در میان سرور های خارجی ترجیح بدهند.  مجازی ساز مورد استفاده در vps های آلمان نت آرام vmware و یا kvm بوده و این سرور ها با کرنل اختصاصی ارائه می شوند. همچنین در ایوهای  مورد استفاده در سرور مجازی آلمان از نوع SSD یا NVME بوده و رم های آن نیز DDR4 است که همه و همه باعث افزایش سرعت و عملکردی بهینه خواهد شد ، تمامی پلان های سرور مجازی آلمان نت آرام دارای تحویل و نصب سیستم عامل خودکار بوده و شما به راحتی در کمتر از چند دقیقه می توانید نسبت به سفارش آن اقدام کنید ، ربات نت آرام پس از دریافت سفارش سرور مجازی شما را ایجاد و سیستم عامل را نصب خواهد کرد.

1 ستاره
2 ستاره
3 ستاره
4 ستاره
5 ستاره
6 ستاره
Gold NVME
 • پردازنده

 • پهنای باند

 • هزینه مدیریت

 • مقدار رم

 • هزینه راه اندازی

 • دیتاسنتر

 • فضا ذخیره سازی

 • آی پی اختصاصی

 • تحویل لحظه ای

پنل فوق حرفه ای مدیریت سرور مجازی

کیفیت و امنیت را در اینجا پیدا می‌کنی، محیطی که ارزشمندترین دارایی‌ات را حفظ می‌کند

دیتاسنتر هتزنر آلمان

ارائه سرویس در بهترین دیتاسنتر های کشور

شرکت نوآوران میزبانی هوشمند با افتخار اعلام می‌کند که به منظور افزایش پایداری، کارایی و امنیت بیشتر، تجهیزات سرور های مجازی آلمان  خود را از طریق قراردادهای اختصاصی در دیتاسنتر های بزرگ هتزنر آلمان نگهداری می کند. یکی از ویژگی‌های برجسته دیتاسنتر هتزنر پایداری بسیار بالای شبکه اینترنت است که عامل اصلی در تاثیرگذاری بر سئو و فروش کسب و کارها می‌باشد. همچنین، از UPS‌های بسیار قدرتمند و ژنراتورهای بزرگ و کارآمد جهت تأمین برق استفاده می‌شود. از دیگر مزایا می‌توان به نظارت ۲۴ ساعته در تمامی روزهای سال، سیستم‌های تهویه و خنک‌کننده‌های بسیار قدرتمند اشاره کرد. اعتماد شما، محور اصلی تلاش‌های ماست.

ما پیشنهاد می دهیم

ویژگی های گنجانده شده

فناوری پر سرعت درایو SSD

استفاده از درایو های SSD ، جایگزینی مطمئن برای هارد دیسک های چرخسی هستند باعث بهبود عملکرد برای سرعت لود وب سایت ها ، اپلیکیشن ها ، ایجاد و ریستور بک آپ ، افزایش سرعت بوت سیستم عامل و ... خواهد شد.

تجهیزات سخت افزاری سروری

شاسی و بورد سرور های مجازی ایران نت آرام از برند سوپر میکرو یا HP می باشد ، که باعث افزایش پایداری و بالا رفتن کیفیت سرور ها خواهد شد.

امکان نصب مجدد سیستم عامل

هر زمان که نیاز دارید با چند کلیک مجدد سیستم عامل سرور خود را نصب کنید ، شما می توانید با توجه به نیاز خود سیستم عامل لینوکسی یا ویندوزی در سرور مجازی خود نصب کنید.

رم های DDR4

فناوری جدید رم های DDR4 باعث افزایش سرعت پردازش های وب سایت یا اپلیکیشن شما خواهد شد ، مصرف برق این نوع رم ها کمتر از نسل های پیشین است.

راه اندازی خودکار سرور

پس از خرید و پرداخت صورتحساب سرور مجازی ایران شما به طور خودکار ایجاد و سیستم عامل نصب خواهد شد. در صورتی که تمایل به انجام مدیریت سرور دارید لطفا با ما هماهنگ کنید.

مدیریت رایگان سرور های مجازی لینوکسی

چنانچه سیستم عامل سرور مجازی ایران شما ایران باشد و از یکی از کنترل پنل های سی پنل یا دایرکت ادمین استفاده می کنید ، ما می توانیم نصب این پنل ها و کانفیگ های اولیه را برای شما رایگان انجام بدهیم.

سوالات متداول

پایداری و کیفیت بالا خدمات میزبانی وب را در نت آرام تجربه کنید

شرایط مدیریت رایگان سرور های مجازی چیست ؟
 • انتخاب یکی از پلان های دارای مدیریت سرور رایگان
 • انتخاب سیستم عامل لینوکس
 • انتخاب سی پنل یا دایرکت ادمین

مدیریت رایگان شامل سرور های ویندوز و یا سرور های بدون کنترل پنل نمی شود.

کدام سیستم عامل ها به طور خودکار نصب خواهند شد ؟

در سیستم عامل های لینوکس Centos 7 64bit ، Centos 8 64bit , انواع Ubuntu , انواع Debian همچنین Almalinux و در سرور های ویندوز Windows Server 2016 , Windows Server 2019 , Windows Server 2022 , Windows-10 پشتیبانی می شود. این سیستم عامل ها به طور خودکار توسط ربات نت آرام در کمتر از چند دقیقه نصب خواهند شد.

زمان تحویل سرور ها چقدر است ؟

سرور های مجازی ایران حرفه ای نت آرام در لحظه فعال شده و در کمتر از چند دقیقه سیستم عامل به طور خودکار نصب خواهد شد و اطلاعات در ایمیل برای مشترک توسط سیستم ارسال می شود.

در صورت درخواست مشترک برای استفاده مدیریت رایگان سرور ، از آنجایی که سیستم عامل و نرم افزار های سرور به طور دائمی در حال بروزرسانی هستند و خودکار سازی نصب آنها مشکلاتی ایجاد می کند ،  برای رضایت مشتریان محترم در نت آرام تمام مراحل نصب نرم افزار ها و کانفیگ سرور توسط پرسنل باتجربه انجام خواهد داد ، لذا انجام مدیریت سرور حداکثر به حدود 24 ساعت کاری نیاز خواهد داشت.

سرور های مجازی نت آرام دارای کرنل اختصاصی هستند ؟

کرنل اختصاصی به این معنی است که ماشین مجازی شما درست مانند یک سرور اختصاصی سیستم عامل کاملی دارد ، منظور از این سیستم عامل کامل این است که سیستم عامل سرور شما ارتباطی با سیستم عامل اصلی سرور نخواهد داشت ، و می توانید سیستم عامل متفاوت از سیستم عامل اصلی نصب نمایید ، برای مثال در مجازی ساز openvz به دلیل وابستگی به کرنل اصلی امکان نصب سیستم عامل ویندوز وجود ندارد و حتی در سرور های لینوکس در برخی تنظیمات و iptables ها و … اختلال ایجاد می شود ، بله ! سرور مجازی ایران حرفه ای نت آرام به دلیل استفاده از مجازی ساز VMWARE ESXI یا KVM دارای قابلیت کرنل اختصاصی است و به همین دلیل کیفیت این سرور ها به مراتب بهتر از سرور  های ایجاد شده با مجازی ساز OPENVZ است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه کرنل اختصاصی چیست ؟ مراجعه نمایید.

محل نگهداری سرور های مجازی در کدام دیتاسنتر است ؟

سخت افزار سرور های مجازی حرفه ای ایران نت آرام در دیتاسنتر بسیار محبوب پارس آنلاین تهران یا افرانت یا آسیاتک نگهداری می شود ، این دیتاسنتر ها دارای تجهیزات خنک کننده ،  برق و اینترنت پایدار هستند. همچنین محل نگهداری سرور های آلمان در دیتاسنتر Hetzner و سخت افزار سرور های فرانسه نیز در دیتاسنتر OVH نگهداری می شوند.

یک سرور برای فعالیت مداوم نیاز به شرایط نگهداری خاص دارد ، برای مثال اینترنت سرور باید بسیار پایدار باشد ، چرا که کوچکترین قطعی می تواند باعث دان شدن هزاران وب سایت شود و کسب و کار را با اختلال و در نتیجه به دلیل دان بودن مشترکین جدید امکان ورود به سایت را نخواهند داشت و مشترکین قدیم دچار کاهش اعتماد خواهند شد ، مواردی که باعث پایداری و امنیت بیشتر سرور می شوند شامل مانند برق پایدار ، تجهیزات خنک کننده ، سیستم های امنیتی و دوربین (برای جلوگیری از ورود افراد ناشناس به دیتاسنتر ) ، سوئیچ ها ، رک ها و … می باشند.

مدیریت نرم افزاری رایگان سرور مجازی شامل چه مواردی می شود ؟

به طور کلی در بسیاری از شرکت ها پشتیبانی نرم افزاری به عهده خریدار است ، و سایر سرویس دهنده ها معمولا هیچ پشتیبانی بابت مشکلات سرور نمی دهند ، در نت آرام “پکیج مدیریت رایگان” به ارزش “ماهانه 800 هزار تومان” برای همه سرور های مجازی لینوکس حرفه ای فعال می شود ، این خدمات شامل آپدیت اولیه نرم افزاری پکیج های سیستم عامل ، تنظیمات کنترل پنل دایرکت ادمین / سی پنل ، تنظیمات DNS ، نصب نسخه های مورد نیاز PHP ، نصب و کانفیگ EXTENSION های PHP ، تنظیمات امنیتی PHP ، تنظیمات امنیتی کنترل پنل ، تنظیمات امنیتی سیستم عامل ، نصب وب سرور مورد نیاز ، نصب نرم افزاری های امنیتی مورد نیاز کاربر ،  تمام آپدیت های نرم افزاری در هر زمان به درخواست کاربر ، نصب نرم افزار های اضافه در صورت نیاز کاربر مانند imunify360 ، Litespeed , CXS , OSM , Jetbackup , CSF , Clamav  , KernelCare , CloudLinux، تغییر رمز ها سیستم عامل ، کنترل پنل و یوزر های کنترل پنل به درخواست کاربر در هر زمان ، تنظیمات PTR ، نصب و تنظیم SPF و DKIM  برای افزایش رتبه ایمیل و …. می باشد.

هاست لینوکس آلمان

میزبانی در دیتاسنتر HETZNER آلمان

هاست لینوکس فرانسه

میزبانی در دیتاسنتر OVH فرانسه

پرچم ایران

هاست ویندوز ایران

میزبانی در دیتاسنتر ParsOnline ایران

هاست وردپرس

بهینه شده و قدرت پردازشی بیشتر

فضای پشتیبان

فضای بک آپ برای وب سایت شما

هاست Node JS

نصب پروژه node js با چند کلیک