تمدید دامنه

سرویس تمدید دامنه خودکار نت آرام این امکان را به کاربر می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز بدون در نظر گرفتن ساعت اداری دامنه خود در کمتر از چند دقیقه یا به صورت خودکار تمدید کند. بنابراین دیگر کاربران نگران expire شدن یا منقضی شدن دامنه خود نیستند. با این سرویس هر کاربر می تواند دامنه بین المللی خود را از 1 تا 10 سال و دامنه های ملی خود را 1 یا 5 سال تمدید کند. تمام دامنه هایی که نت آرام ثبت یا تمدید می کند در به نام مشتری ثبت شده و کاربر در هر لحظه امکان تغییر رابط های دامین یا انتقال دامین خود را دارا می باشد. در این سرویس کاربر می تواند بدون نیاز به پرداخت ارزی دامنه خود را به صورت آنلاین تمدید کند. نت آرام پس از پرداخت کاربر (با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب یا موجودی کاربری) به صورت خودکار درخواست تمدید دامنه را به مرکز ثبت دامنه ارسال می کند ، یک تا چند دقیقه بعد دامنه کاربر تمدید می شود ، در صورتی که به درستی مراحل تمدید توسط کاربر انجام شود بدون هیچ تاییدی تمدید دامنه به صورت خودکار انجام می شود. توجه داشته باشید لازم است حداقل 15 روز قبل از سررسید تمدید دامین ، نسبت به تمدید دامنه خود اقدام نمایید.

 

ثبت دامنه جدید

جستجو در 400 پسوند و خرید آنی دامین

انتقال دامین

انتقال دامین از سایر شرکت ها به نت آرام

تمدید دامنه

تمدید دامنه ثبت شده در نت آرام

هاستینگ برتر

چرا ما را انتخاب کنید

ثبت دامنه 100% به نام کاربر

بلافاصله پس از پرداخت دامنه را با مشخصات شما در رجسترار ثبت می کنیم

مدیریت آزاد دامنه

بدون هرگونه محدودیت در دریافت کد انتقال و مدیریت قفل انتقال

نماینده رسمی جوکر آلمان

نت آرام نماینده رسمی رجیسترار جوکر آلمان

پسوند دامین قیمت ثبت دامنه قیمت انتقال دامنه قیمت تمدید دامنه
domain name com icon 27,000 تومان 14,900 27,000 تومان 27,000 تومان
domain name com icon 656,250 تومان 315,000 656,250 تومان 656,250 تومان
domain name com icon 1,292,500 تومان 1,292,500 تومان 1,292,500 تومان
domain name com icon 1,232,875 تومان 1,232,875 تومان 1,232,875 تومان
domain name com icon 2,187,500 تومان 2,187,500 تومان 2,187,500 تومان
domain name com icon 895,625 تومان 895,625 تومان 895,625 تومان
domain name com icon 364,375 تومان 364,375 تومان 364,375 تومان
domain name com icon 1,308,750 تومان 1,308,750 تومان 1,308,750 تومان
domain name com icon 3,095,625 تومان 3,095,625 تومان 3,095,625 تومان

ما پیشنهاد می دهیم

ویژگی های گنجانده شده

دریافت لحظه ای کد EPP

در پنل مدیریت آنلاین دامین ، به راحتی در هر ساعت از شبانه روز می توانید نسبت به دریافت کد انتقال ( رمز انتقال دامین ) اقدام کنید. این کد به طور مستقیم از رجیسترار صادر خواهد شد.

مدیریت آنلاین ای نام سرور ها

با کمتر از چند کلیک نیم سرور های دامین ( DNS ) را تغییر دهید ، این تغییرات در لحظه بدون نیاز به تایید پرسنل به رجیسترار ارسال خواهد شد.

امکان خرید سرویس WHOIS PRIVACY

با خرید افزودنی سرویس محافظت از شناسه حرفه ای برای دامین های بین اللملی ، از نمایش اطلاعات صاحب امتیاز در whois عمومی جلوگیری نمایید ، سرویس whois privacy باعث کاهش اسپم و مزاحمت و بسیار مناسب برای کاهش ریسک تحریم می باشد.
* افزودنی شامل هزینه سالانه 100 هزار تومان

قفل امنیتی سرقت دامنه

با فعال سازی قفل امنیتی دامنه ( domain lock ) می توانید از سرقت ناخواسته دامین جلوگیری نمایید. توسط پنلی که در اختیار شما قرار داده می شود قفل امنیتی را در لحظه فعال / غیر فعال کنید.

ساخت دی ان اس اختصاصی تحت دامنه

چنانچه تمایل به ساخت Child Name Servers دارید ، با کمتر از چند کلیک آنلاین آنها را ایجاد کنید ، این تغییرات بلافاصله به رجیسترار ارسال می شود.

صاحب امتیاز دامنه به نام کاربر

تمام دامنه هایی ملی و بین المللی که توسط شرکت نوآوران میزبانی هوشمند ( نت آرام ) ثبت می شوند 100% با مشخصات صاحب امتیاز آن بوده و بلافاصله پس از پرداخت مشخصات مشترک برای رجیسترار ارسال و دامنه آنلاین ثبت می شود.

سوالات متداول

ثبت دامنه  توسط نماینده رسمی جوکر آلمان بدون واسطه حق شماست

چگونه دامنه خود را به نت آرام منتقل کنیم ؟

اگر قصد انتقال دامین خود را به نت آرام دارید ، ابتدا وارد پنل مدیریت دامنه خود شوید و قفل انتقال را باز کنید و کد epp را دریافت کنید ، سپس می توانید از این لینک  سفارش خود را در پورتال مشتریان نت آرام ثبت کنید اگر شما دسترسی به پنل اصلی دامین ندارید یا نمی توانید این کار را انجام دهید می توانید با شرکتی که دامنه شما را ثبت کرده است تماس بگیرید و از آنها کد epp را دریافت کنید و درخواست باز کردن قفل دامنه را نیز به آنها ارسال نمایید.

منظور از ایمیل تایید انتقال دامنه چیست ؟

برای تایید انتقال دامنه ( به جز انتقال های بین نمایندگان یک مرکز ثبت دامنه )  یک ایمیل به صاحب امتیاز قدیم ارسال می شود که شامل یک لینک می باشد. صاحب امتیاز با کلیک روی این لینک و تایید کردن می تواند روند ترنسفر را آغاز کند ، اما در صورتی که انتقال را رد کند ، دامنه منتقل نخواهد شد. همچنین در صورتی حتی ایمیل تایید شود اما کد epp صحیح نباشد دامنه منتقل نخواهد شد. ذر برخی رجیستری ها نیازی به تایید ایمیل نیز نمی باشد و مرکز ثبت تنها یک اطلاع رسانی به ایمیل صاحب امتیاز قدیم ارسال می کند.

قفل انتقال دامنه چیست ؟

برای امنیت بیشتر جهت جلوگیری از سرقت دامنه کاربران می توانند با فعال کردن قفل انتقال دامنه در پنل مدیریت دامنه ، از هرگونه انتقالی جلوگیری کنند. بنابراین در صورتی که قفل Domain lock فعال باشد حتی در صورت استفاده از کد epp نیز امکان ترنسفر دامنه وجود ندارد.

کد انتقال دامنه یا epp چیست؟

جهت جلوگیری از سرقت دامنه کلیه انتقال ها با استفاده از کد ترنسفر یا epp انجام می شوند. هر کاربری که دامنه ای ثبت می کند پنل مدیریت دامنه را نیز دریافت می کند ، کاربران می توانند با ورود به این پنل کد EPP را دریافت کرده و برای انتقال دامنه به سرویس دهنده جدید از آن استفاده کند. در واقع بدون دریافت کد transfer امکان منتقل کردن دامنه به سرویس دهنده جدید وجود ندارد.

هاست وردپرس

بهینه شده و قدرت پردازشی بیشتر

فضای پشتیبان

فضای بک آپ برای وب سایت شما

هاست Node JS

نصب پروژه node js با چند کلیک