تمدید دامنه

تمدید دامنه

سرویس تمدید دامنه خودکار نت آرام این امکان را به کاربر می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز بدون در نظر گرفتن ساعت اداری دامنه خود در کمتر از چند دقیقه یا به صورت خودکار تمدید کند. بنابراین دیگر کاربران نگران expire شدن یا منقضی شدن دامنه خود نیستند.  با این سرویس هر کاربر می تواند دامنه بین المللی خود را از 1 تا 10 سال و دامنه های ملی خود را 1 یا 5 سال تمدید کند. تمام دامنه هایی که نت آرام ثبت یا تمدید می کند در به نام مشتری ثبت شده و کاربر در هر لحظه امکان تغییر رابط های دامین یا انتقال دامین خود را دارا می باشد. در این سرویس کاربر می تواند بدون نیاز به پرداخت ارزی دامنه خود را به صورت آنلاین تمدید کند. نت آرام پس از پرداخت کاربر (با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب یا موجودی کاربری) به صورت خودکار درخواست تمدید دامنه را به مرکز ثبت دامنه ارسال می کند ، یک تا چند دقیقه بعد دامنه کاربر تمدید می شود ، در صورتی که به درستی مراحل تمدید توسط کاربر انجام شود بدون هیچ تاییدی تمدید دامنه به صورت خودکار انجام می شود. توجه داشته باشید لازم است حداقل 15 روز قبل از سررسید تمدید دامین ، نسبت به تمدید دامنه خود اقدام نمایید.

تمدید دامنه

نحوه استفاده از خدمت تمدید دامنه خودکار نت آرام

تمام کاربران جدید و تمام کاربرانی که دامنه خود را از نت آرام خریداری کرده اند می توانند از خدمت تمدید دامنه خودکار نت آرام استفاده کنند ، برای تمدید خودکار دامنه IR و سایر دامنه های ملی ابتدا باید رابط های لازم دامنه شما روی شناسه ایرنیک نت آرام تنظیم باشد و سپس صورتحساب تمدید خود را پرداخت کنید تا در کمتر از چند دقیقه دامنه شما به صورت خودکار تمدید شود. در تمدید دامنه بین المللی نیز در صورتی که مشتری فعلی نت آرام هستید با پرداخت صورتحساب مربوطه در کمتر از چند ثانیه دامنه شما تمدید می شود. همچنین در صورتی که مشترک فعلی نت آرام نیستید ابتدا باید سفارش انتقال دامنه خود را در نت آرام ثبت کنید تا بتوانید از این خدمت استفاده کنید.

پسوند های دامنه

کدام پسوند دامنه ها را می توانیم به صورت خودکار تمدید کنیم ؟

این سرویس تمامی پسوند هایی که نت آرام برای ثبت ارائه می کند را پشتیبانی می کند. در حال حاضر دامنه های ملی و دامنه های بین المللی شامل .com , .net ., .org ,.info و … پشتیبانی می شود و کاربران می توانند نسبت به تمدید دامنه خود اقدام کنند.

تمدید دامنه

نحوه ثبت سفارش تمدید دامنه

شما می توانید از قسمت قیمت تمدید دامنه و یا پورتال مشتریان نت آرام نسبت به تمدید سرویس خود اقدام فرمایید.

مزایای سرویس تمدید دامنه نت آرام

  • تمدید خودکار در کمتر از چند دقیقه
  • امکان استفاده از موجودی برای پرداخت صورتحساب
  • انجام عملیات تمدید بدون نیاز به ارتباط با پرسنل نت آرام

اگر دامنه خود را توسط نت آرام ثبت کرده اید اکنون دامنه خود را تمدید کنید

اگر مشتری جدید نت آرام هستید سفارش انتقال دامنه و تمدید را ارسال کنید