سرور اختصاصی آمریکا

سرور اختصاصی آمریکا در دیتاسنتر محبوب xlhost ارائه می شود. این دیتاسنتر که در بین کاربران ایرانی بسیار محبوب شده است از شبکه بسیار پایداری نیز برخوردار می باشد ، xlhost که از سال 1993 خدمات سرور اختصاصی ارائه می کند ، تاکنون بیش از 130 کشور از خدمات این دیتاسنتر استفاده می کنند. به دلیل مدیریت ایرانی این دیتاسنتر ، بسیاری از کاربران ایرانی xlhost را به سایر دیتاسنتر های آمریکایی ترجیح می دهند چرا که امکان تحریم سرور ها در این دیتاسنتر بسیار کمتر می باشد. از مزایای دیگر این دیتاسنتر قیمت بسیار مقرون به صرفه آن در مقابل سایر دیتاسنتر های آمریکا می باشد. به دلیل فاصله زیاد کشور ایران با آمریکا ، زمان پینگ برای کاربران ایرانی بیشتر از سرور های اروپایی می باشد به همین دلیل سرعت بارگزاری وب سایت هایی که در آمریکا میزبانی می شوند کمتر از سایت های میزبانی شده در اروپا یا ایران می باشد. در سرور اختصاصی آمریکا نت آرام امکان سفارشی سازی تجهیزات سی پی یو ، رم ، پورت شبکه سرور وجود دارد. در این سرویس دسترسی کامل روت سرور در اختیار مشتری قرار داده می شود و کنترل تمام سرور در اختیار مشتری می باشد. همچنین در صورت نیاز امکان نصب KVM بر روی سرور نیز وجود خواهد داشت. سرور اختصاصی آمریکا به صورت کاملا مدیریت شده تحویل مشتری می شود و تمام تنظیمات اولیه راه اندازی ، تنظیمات امنیتی و نصب نرم افزار های سرور به صورت رایگان انجام می شود.
 
 

مزایای سرویس

  • ارائه سرویس در دیتاسنتر با کیفیت XLHOST
  • امکان سفارش کردن تجهیزات سرور
  • امکان نصب انواع سیستم عامل
  • امکان نصب مجازی ساز برای ارائه سرور مجازی
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • مدیریت رایگان سرور ( تنظیمات امنیتی سرور و نصب و کانفیگ نرم افزار های سرور )

هاستینگ برتر

چرا ما را انتخاب کنید

تضمین آپتایم 99%

تضمین حداقل پایداری 99% نشان از کیفیت سرویس دارد.

ایمن و مطمئن

امکان نصب رایگان فایروال CSF در سرور های لینوکسی با کنترل پنل سی پنل یا دایرکت ادمین

پشتیبانی و مانیتورینگ

با استفاده از پیشرفته ترین ابزار های مانیتورینگ پایداری سرور ها را کنترل و در هر لحظه

سی پی یو رم فضا پهنای باند ماهانه تحویل موجودی
مدیریت سرور رایگان لینوکسیXeon E3-1230 or better 32GB 1x1TB SATA 10000GB 2.960.000 تومان 1 روز کاری خرید
مدیریت سرور رایگان لینوکسیXeon E3-1245v5 (4x3.5GHz) 16GB 1x1TB 10000GB 3.950.000 تومان 1 روز کاری خرید
مدیریت سرور رایگان لینوکسیXeon E3-1245v5 (4x3.5GHz) 32GB 1x800GB SSD 10000GB 5.580.000 تومان 1 روز کاری خرید
مدیریت سرور رایگان لینوکسیXeon E3-1270v3 (4x3.5GHz) 32GB 2x1TB RAID-1 10000GB 7.360.000 تومان 1 روز کاری خرید
مدیریت سرور رایگان لینوکسی Dual Xeon Silver 4110 (16x2.1GHz) 32GB 2x480GB SSD RAID-1 10000GB 13.160.000 تومان 1 روز کاری تماس بگیرید

ما پیشنهاد می دهیم

ویژگی های گنجانده شده

امکان نصب مجدد سیستم عامل

هر زمان که نیاز دارید با یک درخواست پشتیبانی می توانید درخواست ریلود و نصب مجدد سیستم عامل را ارسال نمایید ، شما می توانید انواع سیستم عامل لینوکسی و ویندوزی را در سرور اختصاصی آمریکا خود نصب کنید.

مدیریت رایگان سرور های مجازی لینوکسی

چنانچه سیستم عامل سرور مجازی ایران شما ایران باشد و از یکی از کنترل پنل های سی پنل یا دایرکت ادمین استفاده می کنید ، ما می توانیم نصب این پنل ها و کانفیگ های اولیه را برای شما رایگان انجام بدهیم.

سوالات متداول

پایداری و کیفیت بالا خدمات میزبانی وب را در نت آرام تجربه کنید

شرایط مدیریت رایگان سرور های مجازی چیست ؟
  • انتخاب یکی از پلان های دارای مدیریت سرور رایگان
  • انتخاب سیستم عامل لینوکس
  • انتخاب سی پنل یا دایرکت ادمین

مدیریت رایگان شامل سرور های ویندوز و یا سرور های بدون کنترل پنل نمی شود.

کدام سیستم عامل ها به طور خودکار نصب خواهند شد ؟

در سیستم عامل های لینوکس Centos 7 64bit ، Centos 8 64bit , انواع Ubuntu , انواع Debian همچنین Almalinux و در سرور های ویندوز Windows Server 2016 , Windows Server 2019 , Windows Server 2022 , Windows-10 پشتیبانی می شود. این سیستم عامل ها به طور خودکار توسط ربات نت آرام در کمتر از چند دقیقه نصب خواهند شد.

زمان تحویل سرور ها چقدر است ؟

سرور های مجازی ایران حرفه ای نت آرام در لحظه فعال شده و در کمتر از چند دقیقه سیستم عامل به طور خودکار نصب خواهد شد و اطلاعات در ایمیل برای مشترک توسط سیستم ارسال می شود.

در صورت درخواست مشترک برای استفاده مدیریت رایگان سرور ، از آنجایی که سیستم عامل و نرم افزار های سرور به طور دائمی در حال بروزرسانی هستند و خودکار سازی نصب آنها مشکلاتی ایجاد می کند ،  برای رضایت مشتریان محترم در نت آرام تمام مراحل نصب نرم افزار ها و کانفیگ سرور توسط پرسنل باتجربه انجام خواهد داد ، لذا انجام مدیریت سرور حداکثر به حدود 24 ساعت کاری نیاز خواهد داشت.

سرور های مجازی نت آرام دارای کرنل اختصاصی هستند ؟

کرنل اختصاصی به این معنی است که ماشین مجازی شما درست مانند یک سرور اختصاصی سیستم عامل کاملی دارد ، منظور از این سیستم عامل کامل این است که سیستم عامل سرور شما ارتباطی با سیستم عامل اصلی سرور نخواهد داشت ، و می توانید سیستم عامل متفاوت از سیستم عامل اصلی نصب نمایید ، برای مثال در مجازی ساز openvz به دلیل وابستگی به کرنل اصلی امکان نصب سیستم عامل ویندوز وجود ندارد و حتی در سرور های لینوکس در برخی تنظیمات و iptables ها و … اختلال ایجاد می شود ، بله ! سرور مجازی ایران حرفه ای نت آرام به دلیل استفاده از مجازی ساز VMWARE ESXI یا KVM دارای قابلیت کرنل اختصاصی است و به همین دلیل کیفیت این سرور ها به مراتب بهتر از سرور  های ایجاد شده با مجازی ساز OPENVZ است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه کرنل اختصاصی چیست ؟ مراجعه نمایید.

محل نگهداری سرور های مجازی در کدام دیتاسنتر است ؟

سخت افزار سرور های مجازی حرفه ای ایران نت آرام در دیتاسنتر بسیار محبوب پارس آنلاین تهران یا افرانت یا آسیاتک نگهداری می شود ، این دیتاسنتر ها دارای تجهیزات خنک کننده ،  برق و اینترنت پایدار هستند. همچنین محل نگهداری سرور های آلمان در دیتاسنتر Hetzner و سخت افزار سرور های فرانسه نیز در دیتاسنتر OVH نگهداری می شوند.

یک سرور برای فعالیت مداوم نیاز به شرایط نگهداری خاص دارد ، برای مثال اینترنت سرور باید بسیار پایدار باشد ، چرا که کوچکترین قطعی می تواند باعث دان شدن هزاران وب سایت شود و کسب و کار را با اختلال و در نتیجه به دلیل دان بودن مشترکین جدید امکان ورود به سایت را نخواهند داشت و مشترکین قدیم دچار کاهش اعتماد خواهند شد ، مواردی که باعث پایداری و امنیت بیشتر سرور می شوند شامل مانند برق پایدار ، تجهیزات خنک کننده ، سیستم های امنیتی و دوربین (برای جلوگیری از ورود افراد ناشناس به دیتاسنتر ) ، سوئیچ ها ، رک ها و … می باشند.

مدیریت نرم افزاری رایگان سرور مجازی شامل چه مواردی می شود ؟

به طور کلی در بسیاری از شرکت ها پشتیبانی نرم افزاری به عهده خریدار است ، و سایر سرویس دهنده ها معمولا هیچ پشتیبانی بابت مشکلات سرور نمی دهند ، در نت آرام “پکیج مدیریت رایگان” به ارزش “ماهانه 800 هزار تومان” برای همه سرور های مجازی لینوکس حرفه ای فعال می شود ، این خدمات شامل آپدیت اولیه نرم افزاری پکیج های سیستم عامل ، تنظیمات کنترل پنل دایرکت ادمین / سی پنل ، تنظیمات DNS ، نصب نسخه های مورد نیاز PHP ، نصب و کانفیگ EXTENSION های PHP ، تنظیمات امنیتی PHP ، تنظیمات امنیتی کنترل پنل ، تنظیمات امنیتی سیستم عامل ، نصب وب سرور مورد نیاز ، نصب نرم افزاری های امنیتی مورد نیاز کاربر ،  تمام آپدیت های نرم افزاری در هر زمان به درخواست کاربر ، نصب نرم افزار های اضافه در صورت نیاز کاربر مانند imunify360 ، Litespeed , CXS , OSM , Jetbackup , CSF , Clamav  , KernelCare , CloudLinux، تغییر رمز ها سیستم عامل ، کنترل پنل و یوزر های کنترل پنل به درخواست کاربر در هر زمان ، تنظیمات PTR ، نصب و تنظیم SPF و DKIM  برای افزایش رتبه ایمیل و …. می باشد.

هاست لینوکس آلمان

میزبانی در دیتاسنتر HETZNER آلمان

هاست لینوکس فرانسه

میزبانی در دیتاسنتر OVH فرانسه

پرچم ایران

هاست ویندوز ایران

میزبانی در دیتاسنتر ParsOnline ایران

هاست وردپرس

بهینه شده و قدرت پردازشی بیشتر

فضای پشتیبان

فضای بک آپ برای وب سایت شما

هاست Node JS

نصب پروژه node js با چند کلیک