سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران نت آرام در دیتاسنتر محبوب پارس آنلاین ارائه می شود ، این دیتاسنتر که استانداردهای جهانی از نظر مقاومت در برابر زلزله و سوانح طبیعی را رعایت کرده است ، از شبکه بسیار پایداری نیز برخوردار است. سرور مجازی ایران نت آرام با درایو های SSD PRO یا SSD دیتاسنتری ارائه می شود ، این درایو ها جایگزین هارد دیسک های چرخشی می باشند و سرعت انتقال فایل به نسبت هارد های چرخشی بسیار بیشتر است و طول عمر زیادی دارند. سرور مجازی ایران نت آرام کاملا مدیریت شده ارائه شده که شامل تمامی تنظیمات اولیه سرور شامل نصب و بروزرسانی سیستم عامل ، پکیج های نرم افزاری ، نرم افزار های مورد نیاز برای اجرا شدن وب سایت ، تنظیمات امنیتی سرور ، نصب کنترل پنل ، کانفیگ کامل PHP ، MYSQL، فایروال و وب سرور می شود. تمامی ماشین های مجازی با استفاده از مجازی ساز VMWARE ایجاد می شود که از مزایای آن ارائه کرنل اختصاصی به سرور می باشد ، بنابراین کاربر می تواند کرنل سیستم عامل خود را تغییر دهد و یا آن را بروز رسانی کند. یکی دیگر از مزایای این مجازی ساز عدم امکان OVERSELL کردن هارد یا درایو SSD به صورت پیش فرض است ، در واقع با ایجاد هر سرور مجازی مقدار فضایی که برای هارد سرور در نظر گرفته شده است از هارد اصلی کم می شود و تمامی آن برای کاربر رزرو می شود که این مورد به زیان فروشنده اما به نفع مشتری خواهد بود. همچنین در VMWARE امکان نصب انواع سیستم عامل مانند خانواده های لینوکس و ویندوز وجود دارد ، در این سرویس از رم های نسل جدید DDR4 ECC برای سرعت بیشتر استفاده می شود.

قیمت سرور مجازی ایران – Iran VPS

wdt_ID نام سرور HDD CPU RAM پهنای باند آی پی اختصاصی هزینه مدیریت سیستم عامل هزینه راه اندازی هزینه ماهانه سفارش

سرور مجازی ایران با مدیریت رایگان

سرویس سرویس مجازی ایران نت آرام به صورت کاملا مدیریت شده به کاربران ارائه می شود ، در نت آرام مدیریت سرور شامل نصب سیستم عامل ، راه اندازی ، بروز رسانی آن و پکیج های نرم افزاری سرور ، نرم افزار های مورد نیاز برای اجرا شدن وب سایت ، نصب کنترل پنل سی پنل و یا دایرکت ادمین و انجام تنظیمات آنها برای بهینه شدن و بالا رفتن امنیت سرور ، انجام تنظیمات امنیتی با توجه به درخواست کاربر ، کانفیگ کامل PHP ، رفع مشکلات فنی سرور ، نصب و تنظیم فایروال ، انجام تنظیمات وب سرور به صورت کاملا رایگان انجام می شود و هر زمانی که کاربر نیاز به آپدیت سرور داشته باشد ، به صورت کاملا رایگان تنها با یک درخواست پشتیبانی انجام خواهد شد. این خدمات در سایر شرکت ها معمولا 150 تا 300 هزار تومان ماهانه از کاربر دریافت می شود ، اما در نت آرام کاملا رایگان است.

میزبانی در تهران ، کیفیت در سطح اروپا

از مزایای نگهداری سایت در ایران ، می توان به سرعت بالاتر آن نسبت به اروپا به دلیل نزدیک بودن موقعیت سرور به کاربر اشاره کرد ، اما معمولا سرور های ایرانی به دلیل مشکلات اینترنت آپتایم چندان خوبی ندارند ، سرور مجازی ایران نت آرام در لینک معتبر دیتاسنتر پارس آنلاین نگهداری می شود ، با توجه به استفاده از قطعات با کیفیت در سخت افزار سرور ها و همچنین انجام تنظیمات مدیریتی به صورت رایگان ، قطعی ها به دلیل مشکلات خارج از شبکه به حداقل رسیده است و همچنین به دلیل استفاده از لینک معتبر پارس آنلاین آپتایم سرور ها بسیار عالی بوده و تقریبا می تواند با سرور های اروپایی رقابت کند ، هر چند در هر صورت شبکه های اروپایی قطعی های کمتری دارند ، اما در نت آرام تلاش شده است تا سرویسی ارائه شود که حداقل قطعی را داشته باشد.

پرسش های متداول