سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران نت آرام در دیتاسنتر محبوب پارس آنلاین ارائه می شود ، این دیتاسنتر که استانداردهای جهانی از نظر مقاومت در برابر زلزله و سوانح طبیعی را رعایت کرده است ، از شبکه بسیار پایداری نیز برخوردار است. سرور مجازی ایران نت آرام با درایو های SSD PRO یا SSD دیتاسنتری ارائه می شود ، این درایو ها جایگزین هارد دیسک های چرخشی می باشند و سرعت انتقال فایل به نسبت هارد های چرخشی بسیار بیشتر است و طول عمر زیادی دارند. سرور مجازی ایران نت آرام کاملا مدیریت شده ارائه شده که شامل تمامی تنظیمات اولیه سرور شامل نصب و بروزرسانی سیستم عامل ، پکیج های نرم افزاری ، نرم افزار های مورد نیاز برای اجرا شدن وب سایت ، تنظیمات امنیتی سرور ، نصب کنترل پنل ، کانفیگ کامل PHP ، MYSQL، فایروال و وب سرور می شود. تمامی ماشین های مجازی با استفاده از مجازی ساز VMWARE ایجاد می شود که از مزایای آن ارائه کرنل اختصاصی به سرور می باشد ، بنابراین کاربر می تواند کرنل سیستم عامل خود را تغییر دهد و یا آن را بروز رسانی کند. یکی دیگر از مزایای این مجازی ساز عدم امکان OVERSELL کردن هارد یا درایو SSD به صورت پیش فرض است ، در واقع با ایجاد هر سرور مجازی مقدار فضایی که برای هارد سرور در نظر گرفته شده است از هارد اصلی کم می شود و تمامی آن برای کاربر رزرو می شود که این مورد به زیان فروشنده اما به نفع مشتری خواهد بود. همچنین در VMWARE امکان نصب انواع سیستم عامل مانند خانواده های لینوکس و ویندوز وجود دارد ، در این سرویس از رم های نسل جدید DDR4 ECC برای سرعت بیشتر استفاده می شود.

سرویس سرور مجازی نت آرام

قیمت سرور مجازی ایران – Iran VPS

wdt_ID نام سرور HDD CPU RAM پهنای باند آی پی اختصاصی هزینه مدیریت سیستم عامل هزینه راه اندازی هزینه ماهانه سفارش
1 1STAR 25 گیگابایت (SSD) 2vCore(s) 2 گیگابایت ( DDR4 ECC ) نامحدود! دارد مدیریت رایگان! لینوکس 50.000 285.000
2 2STAR 40 گیگابایت (SSD) 3vCore(s) 3 گیگابایت ( DDR4 ECC ) نامحدود! دارد مدیریت رایگان! لینوکس/ویندوز 50.000 391.000
3 3STAR 60 گیگابایت (SSD) 4vCore(s) 4 گیگابایت ( DDR4 ECC ) نامحدود! دارد مدیریت رایگان! لینوکس/ویندوز 50.000 490.000
4 4STAR 80 گیگابایت (SSD) 4vCore(s) 4 گیگابایت ( DDR4 ECC ) نامحدود! دارد مدیریت رایگان! لینوکس/ویندوز 50.000 550.000
5 5STAR 100 گیگابایت (SSD) 4vCore(s) 5 گیگابایت ( DDR4 ECC ) نامحدود! دارد مدیریت رایگان! لینوکس / ویندوز 50.000 645.000
6 6STAR 120 گیگابایت ( SSD ) 5vCore(s) 6 گیگابایت ( DDR4 ECC ) نامحدود! دارد مدیریت رایگان! لینوکس/ویندوز 50.000 780.000
7 Gold-SSD 200 گیگابایت (SSD) 6vCore(s) 16 گیگابایت ( DDR4 ECC ) نامحدود دارد مدیریت رایگان! ویندوز / لینوکس 50.000 1.180.000

سرور مجازی ایران با مدیریت رایگان

سرویس سرویس مجازی ایران نت آرام به صورت کاملا مدیریت شده به کاربران ارائه می شود ، در نت آرام مدیریت سرور شامل نصب سیستم عامل ، راه اندازی ، بروز رسانی آن و پکیج های نرم افزاری سرور ، نرم افزار های مورد نیاز برای اجرا شدن وب سایت ، نصب کنترل پنل سی پنل و یا دایرکت ادمین و انجام تنظیمات آنها برای بهینه شدن و بالا رفتن امنیت سرور ، انجام تنظیمات امنیتی با توجه به درخواست کاربر ، کانفیگ کامل PHP ، رفع مشکلات فنی سرور ، نصب و تنظیم فایروال ، انجام تنظیمات وب سرور به صورت کاملا رایگان انجام می شود و هر زمانی که کاربر نیاز به آپدیت سرور داشته باشد ، به صورت کاملا رایگان تنها با یک درخواست پشتیبانی انجام خواهد شد. این خدمات در سایر شرکت ها معمولا 150 تا 300 هزار تومان ماهانه از کاربر دریافت می شود ، اما در نت آرام کاملا رایگان است.

میزبانی در تهران ، کیفیت در سطح اروپا

از مزایای نگهداری سایت در ایران ، می توان به سرعت بالاتر آن نسبت به اروپا به دلیل نزدیک بودن موقعیت سرور به کاربر اشاره کرد ، اما معمولا سرور های ایرانی به دلیل مشکلات اینترنت آپتایم چندان خوبی ندارند ، سرور مجازی ایران نت آرام در لینک معتبر دیتاسنتر پارس آنلاین نگهداری می شود ، با توجه به استفاده از قطعات با کیفیت در سخت افزار سرور ها و همچنین انجام تنظیمات مدیریتی به صورت رایگان ، قطعی ها به دلیل مشکلات خارج از شبکه به حداقل رسیده است و همچنین به دلیل استفاده از لینک معتبر پارس آنلاین آپتایم سرور ها بسیار عالی بوده و تقریبا می تواند با سرور های اروپایی رقابت کند ، هر چند در هر صورت شبکه های اروپایی قطعی های کمتری دارند ، اما در نت آرام تلاش شده است تا سرویسی ارائه شود که حداقل قطعی را داشته باشد.

پرسش های متداول

سخت افزار سرور های مجازی حرفه ای ایران نت آرام در دیتاسنتر بسیار محبوب پارس آنلاین تهران نگهداری می شود ، این دیتاسنتر دارای تجهیزات خنک کننده ،  برق و اینترنت بسیار پایدار است.

یک سرور برای فعالیت مداوم نیاز به شرایط نگهداری خاص دارد ، برای مثال اینترنت سرور باید بسیار پایدار باشد ، چرا که کوچکترین قطعی می تواند باعث دان شدن هزاران وب سایت شود و کسب و کار را با اختلال و در نتیجه به دلیل دان بودن مشترکین جدید امکان ورود به سایت را نخواهند داشت و مشترکین قدیم دچار کاهش اعتماد خواهند شد ، مواردی که باعث پایداری و امنیت بیشتر سرور می شوند شامل مانند برق پایدار ، تجهیزات خنک کننده ، سیستم های امنیتی و دوربین (برای جلوگیری از ورود افراد ناشناس به دیتاسنتر ) ، سوئیچ ها ، رک ها و … می باشند.

کرنل اختصاصی به این معنی است که ماشین مجازی شما درست مانند یک سرور اختصاصی سیستم عامل کاملی دارد ، منظور از این سیستم عامل کامل این است که سیستم عامل سرور شما ارتباطی با سیستم عامل اصلی سرور نخواهد داشت ، و می توانید سیستم عامل متفاوت از سیستم عامل اصلی نصب نمایید ، برای مثال در مجازی ساز openvz به دلیل وابستگی به کرنل اصلی امکان نصب سیستم عامل ویندوز وجود ندارد و حتی در سرور های لینوکس در برخی تنظیمات و iptables ها و … اختلال ایجاد می شود ، بله ! سرور مجازی ایران حرفه ای نت آرام به دلیل استفاده از مجازی ساز VMWARE ESXI دارای قابلیت کرنل اختصاصی است و به همین دلیل کیفیت این سرور ها به مراتب بهتر از سرور  های با کرنل اشتراکی است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه کرنل اختصاصی چیست ؟ مراجعه نمایید.

به طور ساده سرور مجازی حاصل تقسیم منابع سرور اختصاصی به چند قسمت می باشد ، سیستم عاملی که این عملیات را انجام می دهد مجازی ساز نام دارد که محبوب ترین آنها VMWARE ESXI ، XEN , KVM هستند ، در سرور مجازی ایران حرفه ای نت آرام ماشین ها توسط مجازی ساز بسیار حرفه ای ESXI ایجاد و مدیریت می شوند ، در واقع بسیاری از شرکت ها این مجازی ساز را به دلیل اختصاص منابع بهتر و کاهش امکان overselling  به کاربر و هزینه های بالا و مدیریت سخت تر انتخاب نمی کنند ، جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید صفحه بررسی تخصصی و مقایسه مجازی سازها مراجعه نمایید.

سرور های مجازی ایران حرفه ای نت آرام در لحظه فعال شده و در کمتر از چند دقیقه سیستم عامل به طور خودکار نصب خواهد شد و اطلاعات در ایمیل برای مشترک توسط سیستم ارسال می شود.

در صورت درخواست مشترک برای استفاده مدیریت رایگان سرور ، از آنجایی که سیستم عامل و نرم افزار های سرور به طور دائمی در حال بروزرسانی هستند و خودکار سازی نصب آنها مشکلاتی ایجاد می کند ،  برای رضایت مشتریان محترم در نت آرام تمام مراحل نصب نرم افزار ها و کانفیگ سرور توسط پرسنل باتجربه انجام خواهد داد ، لذا انجام مدیریت سرور حداکثر به حدود 24 ساعت کاری نیاز خواهد داشت.

در سیستم عامل های لینوکس Centos 7 64bit ، Centos 8 64bit , انواع Ubuntu , انواع Debian و در سرور های ویندوز Windows server 2012 , Windows server 2016 , Windows server 2019 , Windows-10 پشتیبانی می شود. این سیستم عامل ها به طور خودکار توسط ربات نت آرام در کمتر از چند دقیقه نصب خواهند شد.

به طور کلی در بسیاری از شرکت ها پشتیبانی نرم افزاری به عهده خریدار است ، و سایر سرویس دهنده ها معمولا هیچ پشتیبانی بابت مشکلات سرور نمی دهند ، در نت آرام “پکیج مدیریت رایگان” به ارزش “ماهانه 800 هزار تومان” برای همه سرور های مجازی لینوکس حرفه ای فعال می شود ، این خدمات شامل آپدیت اولیه نرم افزاری پکیج های سیستم عامل ، تنظیمات کنترل پنل دایرکت ادمین / سی پنل ، تنظیمات DNS ، نصب نسخه های مورد نیاز PHP ، نصب و کانفیگ EXTENSION های PHP ، تنظیمات امنیتی PHP ، تنظیمات امنیتی کنترل پنل ، تنظیمات امنیتی سیستم عامل ، نصب وب سرور مورد نیاز ، نصب نرم افزاری های امنیتی مورد نیاز کاربر ،  تمام آپدیت های نرم افزاری در هر زمان به درخواست کاربر ، نصب نرم افزار های اضافه در صورت نیاز کاربر مانند imunify360 ، Litespeed , CXS , OSM , Jetbackup , CSF , Clamav  , KernelCare , CloudLinux، تغییر رمز ها سیستم عامل ، کنترل پنل و یوزر های کنترل پنل به درخواست کاربر در هر زمان ، تنظیمات PTR ، نصب و تنظیم SPF و DKIM  برای افزایش رتبه ایمیل و …. می باشد.

بله در صورت درخواست برای تمام دامنه های اضافه شده در سرور حتی دامنه های IR ،  گواهی SSL رایگان و معتبر ( VALID ) نصب خواهد شد و همچنین نرم افزار  جهت تمدید خودکار و فعال سازی SSL برای دامنه های جدید در سرور به طور رایگان نصب و تنظیم خواهد شد.