لایسنس لایت اسپید Litespeed با تحویل آنی1395-7-23 10:27:52 +00:00

لوگو وب سرور لایت اسپید

لایسنس لایت اسپید

نت آرام ارائه دهنده لایسنس های اصلی لایت اسپید با تحویل لحظه ای پس از پرداخت صورتحساب برای سرور مجازی و اختصاصی با امکان نصب بر روی کنترل پنل های هاستینگ دایرکت ادمین و سی پنل و امکان انتخاب لایسنس بر اساس قدرت سرور. نت آرام برای راحتی کاربران لایسنس لایت اسپید را به صورت ریالی در اختیار کاربران ارائه می دهد و تمامی کاربران می توانید سفارش لایسنس litespeed خود را در کمتر از چند دقیقه در سیستم وارد کنند و با پرداخت آنلاین توسط کارت های عضو شبکه شتاب بانکی لایسنس آنها بلافاصله فعال خواهد شد. لایسنس لایت اسپید نت آرام کاملا اصلی بوده و مشترک می تواند وب سرور را از منابع اصلی لایت اسپید نصب کند ، این نوع لایسنس ها وارد لیست سیاه نخواهند شد ، با فعال شدن هر لایسنس لایت اسپید مبلغ آن به دلار از حساب کاربری نت آرام کسر خواهد شد.

نصب رایگان Litespeed :

تمامی کاربرانی که از نت آرام اقدام به خرید لایسنس لایت اسپید کنند ، می توانند درخواست نصب لایت اسپید را به صورت رایگان به مرکز پشتیبانی نت آرام ارسال کرده ، این مرکز در اسرع وقت ( حداکثر 48 ساعت ) اقدام به نصب لایت اسپید بر روی سرور همکار خواهد کرد ، البته امکان نصب این وب سرور بدون نیاز به پرسنل نت آرام از لحظه خرید وجود خواهد داشت ، نصب رایگان برای کنترل پنل های سی پنل و دایرکت ادمین خواهد بود ، این مورد تنها برای نصب و فعال سازی لایت اسپید خواهد بود و هزینه کانفیگ این وب سرور 100 هزار تومان خواهد بود.

کنترل پنل های پشتیبانی شده :

امکان نصب لایسنس لایت اسپید بر روی سرور های لینوکس با کنترل پنل سی پنل و دایرکت ادمین وجود دارد.

لایسنس لایت اسپید

هزینه لایسنس ها :

 1. هزینه لایسنس برای سرور های مجازی با محدودیت 1 سی پی یو ، 2 گیگ رم و 500 کانکشن ، LSCache به صورت Optional و LiteMage به صورت Optional ماهیانه 58 هزار تومان می باشد.
 2. هزینه لایسنس برای سرور های مجازی با محدودیت 1 سی پی یو و 8 گیگ رم و 800 کانکشن ، LSCache به صورت Optional و LiteMage به صورت Optional ماهیانه 78 هزار تومان می باشد.
 3. هزینه لایسنس برای سرور های اختصاصی و مجازی با محدودیت 1 سی پی یو و نامحدود رم و نامحدود کانکشن ، LSCache به صورت Optional و LiteMage به صورت Optional ماهیانه 125 هزار تومان می باشد.
 4. هزینه لایسنس برای سرور های اختصاصی و مجازی با محدودیت 2 سی پی یو و نامحدود رم و نامحدود کانکشن ، LSCache به صورت Included و LiteMage به صورت Optional ماهیانه 180 هزار تومان می باشد.
 5. هزینه لایسنس برای سرور های اختصاصی و مجازی با محدودیت 4 سی پی یو و نامحدود رم و نامحدود کانکشن ، LSCache به صورت Included و LiteMage به صورت Optional ماهیانه 260 هزار تومان می باشد.
 6. هزینه لایسنس برای سرور های اختصاصی و مجازی با محدودیت 8 سی پی یو و نامحدود رم و نامحدود کانکشن ، LSCache به صورت Included و LiteMage به صورت Optional ماهیانه 368 هزار تومان می باشد.

نکته :

 • محدودیت سی پی یو تنها برای وب سرور لایت اسپید است و امکان انتخاب لایسنس برای سخت افزار های بالا تر وجود دارد ، بنابراین از سایر منابع سرور برای mysql و php و … استفاده خواهد شد ، بنابراین شما نیاز به انتخاب لایسنس مشابه به سخت افزار خود ندارید.
 • معمولا برای برای سرور های مجازی و اختصاصی با رم 8 گیگ و 6 هسته CPU ، لایسنس 1 سی پی یو مناسب است.
 • معمولا برای سرور اختصاصی با 16 هسته CPU لایسنس 2 سی پی یو مناسب است.
 • معمولا برای سرور اختصاصی با 32 هسته CPU لایسنس 4 سی پی یو مناسب است.
 • معمولا برای سرور اختصاصی با 64 هسته CPU لایسنس 8 سی پی یو مناسب است.

لایت اسپید راه کاری برای کاهش زمان بارگزاری :

اصلی ترین دلیل خرید لایسنس لایت اسپید مشکل لود سرور می باشد معمولا سرور که بیش از حد پردازش دارد کند خواهد شد و در نتیجه وب سایت ها با کندی زیادی لود خواهند شد ، یکی از روش های مفید برای رفع این مشکل تغییر وب سرور به لایت اسپید می باشد. بنابراین با توجه به تجربه ما  لایت اسپید معمولا در سرور های خلوت و پرقدرت تفاوت چندانی با آپاچی ندارد ( مگر در اسکریپت های خاص ) وجود ندارد.

امکانات Litespeed :

 • پشتیبانی از .htaccess آپاچی
 • پشتیبانی از فیترینگ درخواست های mod_security
 • پشتیبانی از rewrite engine های آپاچی
 • پشتیبانی از CGI و FastCGI و LSAPI و PHP و Servlet/JSP و Servlet/JSP

منبع امکانات : litespeedtech.com

مزایای خرید لایسنس از نت آرام

 • ثبت و تحویل آنی لایسنس
 • امکان نصب رایگان
 • ارائه لایسنس های اورجینال