لایسنس لایت اسپید

نت آرام ارائه دهنده لایسنس های اصلی لایت اسپید با تحویل لحظه ای پس از پرداخت صورتحساب برای سرور مجازی و اختصاصی با امکان نصب بر روی کنترل پنل های هاستینگ دایرکت ادمین و سی پنل و امکان انتخاب لایسنس بر اساس قدرت سرور. نت آرام برای راحتی کاربران لایسنس لایت اسپید را به صورت ریالی در اختیار کاربران ارائه می دهد و تمامی کاربران می توانید سفارش لایسنس litespeed خود را در کمتر از چند دقیقه در سیستم وارد کنند و با پرداخت آنلاین توسط کارت های عضو شبکه شتاب بانکی لایسنس آنها بلافاصله فعال خواهد شد. لایسنس لایت اسپید نت آرام کاملا اصلی بوده و مشترک می تواند وب سرور را از منابع اصلی لایت اسپید نصب کند ، این نوع لایسنس ها وارد لیست سیاه نخواهند شد ، با فعال شدن هر لایسنس لایت اسپید مبلغ آن به دلار از حساب کاربری نت آرام کسر خواهد شد.

امکان نصب لایسنس لایت اسپید بر روی سرور های لینوکس با کنترل پنل سی پنل و دایرکت ادمین وجود دارد.

قیمت لایسنس لایت اسپید – Litespeed WebServer

wdt_ID نوع لایسنس تعداد دامنه قابل استفاده مناسب برای تعداد هسته پشتیبانی شده مقدار رم مجاز قیمت ماهانه زمان تحویل سفارش
1 FREE 1 با ساب دامین نامحدود سرور مجازی 1 هسته 2 گیگابایت 0 24 ساعت کاری سفارش
2 Site Owner 5 ( ساب دامنه نامحدود ) سرور مجازی 1 هسته 8 گیگابایت 140.000 24 ساعت کاری سفارش
3 Site Owner Plus 5 ( ساب دامنه نامحدود ) سرور مجازی 1 هسته نامحدود 230.000 24 ساعت کاری سفارش
4 Lite نامحدود سرور مجازی 1 هسته 8 گیگابایت 380.000 24 ساعت کاری سفارش
5 Essential نامحدود سرور اختصاصی 1 هسته نامحدود 530.000 24 ساعت کاری سفارش
6 Professional نامحدود سرور اختصاصی 2 هسته نامحدود 680.000 24 ساعت کاری سفارش
10 Enterprise نامحدود سرور اختصاصی 4 هسته نامحدود 960.000 24 ساعت کاری سفارش
11 Elite نامحدود سرور اختصاصی نامحدود نامحدود 1.350.000 24 ساعت کاری سفارش

نصب رایگان Litespeed :

تمامی کاربرانی که از نت آرام اقدام به خرید لایسنس لایت اسپید کنند ، می توانند درخواست نصب لایت اسپید را به صورت رایگان به مرکز پشتیبانی نت آرام ارسال کرده ، این مرکز در اسرع وقت ( حداکثر 48 ساعت ) اقدام به نصب لایت اسپید بر روی سرور همکار خواهد کرد ، البته امکان نصب این وب سرور بدون نیاز به پرسنل نت آرام از لحظه خرید وجود خواهد داشت ، نصب رایگان برای کنترل پنل های سی پنل و دایرکت ادمین خواهد بود ، این مورد تنها برای نصب و فعال سازی لایت اسپید خواهد بود و هزینه کانفیگ این وب سرور 100 هزار تومان خواهد بود.

لایت اسپید راه کاری برای کاهش زمان بارگذاری :

اصلی ترین دلیل خرید لایسنس لایت اسپید مشکل لود سرور می باشد معمولا سرور که بیش از حد پردازش دارد کند خواهد شد و در نتیجه وب سایت ها با کندی زیادی لود خواهند شد ، یکی از روش های مفید برای رفع این مشکل تغییر وب سرور به لایت اسپید می باشد. بنابراین با توجه به تجربه ما لایت اسپید معمولا در سرور های خلوت و پرقدرت تفاوت چندانی با آپاچی ندارد ( مگر در اسکریپت های خاص ) وجود ندارد.

امکانات Litespeed : 

سرعت بارگذاری تا 4 برابر آپاچی

افزایش امنیت سرور و جلوگیری از برخی حملات DOS

پشتیبانی از فیترینگ درخواست های mod_security

پشتیبانی از rewrite engine های آپاچی

پشتیبانی از CGI و FastCGI و LSAPI و PHP و Servlet/JSP و Servlet/JSP

پرسش های متداول