لایسنس cloudlinux با ثبت آنی و نصب رایگان1395-7-23 10:27:52 +00:00

لوگو cloudlinux

لایسنس cloudlinux

ارائه لایسنس اصلی cloudlinux تحویل آنی پس از پرداخت آنلاین برای سرور های لینوکس و با قابلیت نصب در کنترل پنل های هاست سی پنل و دایرکت ادمین ، نت آرام برای راحتی کاربران لایسنس cloudlinux را به صورت ریالی به کاربران واگذار می نماید و کاربران می توانند توسط کارت های عضو شتاب شبکه شتاب ایران لایسنس کلود لینوکس خود را در کمتر از چند دقیقه فعال کرده و از همان لحظه اقدام به نصب سیستم عامل کلود لینوکس نمایند. این لایسنس ها کاملا اورجینال بوده و آی پی سرور در بلک لیست کلود لینوکس نخواهد رفت. پس از پرداخت سفارش لایسنس cloudlinux کاربران به وسیله api ها ثبت شده و اعتبار آن از حساب دلاری نت آرام کسر خواهد شد و لایسنس فعال می شود.

نصب رایگان cloudlinux :

تمامی کاربرانی که از نت آرام لایسنس cloudlinux را خریداری کنند می توانند درخواست نصب رایگان این سیستم عامل به واحد پشتیبانی ارسال کنند تا در اسرع وقت (حداکثر 48 ساعت پس خرید ) نصب انجام شود. این نصب شامل تغییر کرنل سیستم عامل به کلود لینوکس و نصب CageFS خواهد بود. امکان نصب رایگان برای سرور هایی که از کنترل پنل دایرکت ادمین و سی پنل استفاده می کنند وجود دارد. توجه کنید این مورد تنها برای نصب است و برای کانفیگ مخصوص هزینه آن 25 هزار تومان برای هر سرور خواهد بود.

کنترل پنل های پشتیبانی شده :

امکان نصب لایسنس کلود لینوکس در کنترل پنل های cpanel و directadmin وجود دارد.

لایسنس cloudlinux

هزینه لایسنس ها :

هزینه لایسنس ها ماهیانه 48 هزار تومان می باشد و تحویل آن به صورت خودکار خواهد بود.

کلود لینوکس دفاع نهایی  :

  1. توسط کلود لینوکس می توانید از مصرف بیش از حد منابع یک کاربر خاص در سرور های میزبانی وب اشتراکی جلوگیری کنید ، در این صورت اگر کاربری بیش از حد تعیین شده سی پی یو و رم استفاده کند وب سایت آن قطع خواهد شد و باعث افت کیفیت سرور نخواهد شد.
  2. افزایش امنیت سرور
  3. امکان تنظیم محدودیت سی پی یو و رم در پکیچ های هاست ، کاربر
  4. کاهش افت سرعت سرور به دلیل جلوگیری از مصرف بیش از حد کاربران از منابع
  5. امکان تغییر نسخه php هر کاربر با نصب CageFS

منبع معرفی امکانات : cloudlinux.com

مزایای خرید لایسنس از نت آرام

  • ثبت و تحویل آنی لایسنس
  • امکان نصب رایگان
  • ارائه لایسنس های اورجینال