خرید لایسنس کلود لینوکس Cloudlinux

ارائه لایسنس اصلی cloudlinux تحویل آنی پس از پرداخت آنلاین برای سرور های لینوکس و با قابلیت نصب در کنترل پنل های هاست سی پنل و دایرکت ادمین ، نت آرام برای راحتی کاربران لایسنس cloudlinux را به صورت ریالی به کاربران واگذار می نماید و کاربران می توانند توسط کارت های عضو شتاب شبکه شتاب ایران لایسنس کلود لینوکس خود را در کمتر از چند دقیقه فعال کرده و از همان لحظه اقدام به نصب سیستم عامل کلود لینوکس نمایند. این لایسنس ها کاملا اورجینال بوده و آی پی سرور در بلک لیست کلود لینوکس نخواهد رفت. پس از پرداخت سفارش لایسنس cloudlinux کاربران به وسیله api ها ثبت شده و اعتبار آن از حساب دلاری نت آرام کسر خواهد شد و لایسنس فعال می شود.

امکان نصب لایسنس کلود لینوکس در کنترل پنل های Cpanel و Directadmin وجود دارد.

قیمت لایسنس کلود لینوکس – Cloudlinux

wdt_ID نوع لایسنس مناسب برای پشتیبانی از کنترل پنل قیمت ماهانه زمان تحویل سفارش
1 لایسنس اورجینال Cloudlinux سرور مجازی / سرور اختصاصی Cpanel/Directadmin 240000 24 ساعت کاری سفارش

نصب رایگان Cloudlinux :

تمامی کاربرانی که از نت آرام اقدام به خرید لایسنس لایت اسپید کنند ، می توانند درخواست نصب لایت اسپید را به صورت رایگان به مرکز پشتیبانی نت آرام ارسال کرده ، این مرکز در اسرع وقت ( حداکثر 48 ساعت ) اقدام به نصب لایت اسپید بر روی سرور همکار خواهد کرد ، البته امکان نصب این وب سرور بدون نیاز به پرسنل نت آرام از لحظه خرید وجود خواهد داشت ، نصب رایگان برای کنترل پنل های سی پنل و دایرکت ادمین خواهد بود ، این مورد تنها برای نصب و فعال سازی لایت اسپید خواهد بود و هزینه کانفیگ این وب سرور 100 هزار تومان خواهد بود.

کلود لینوکس دفاع نهایی  :

  1. توسط کلود لینوکس می توانید از مصرف بیش از حد منابع یک کاربر خاص در سرور های میزبانی وب اشتراکی جلوگیری کنید ، در این صورت اگر کاربری بیش از حد تعیین شده سی پی یو و رم استفاده کند وب سایت آن قطع خواهد شد و باعث افت کیفیت سرور نخواهد شد.
  2. افزایش امنیت سرور
  3. امکان تنظیم محدودیت سی پی یو و رم در پکیچ های هاست ، کاربر
  4. کاهش افت سرعت سرور به دلیل جلوگیری از مصرف بیش از حد کاربران از منابع
  5. امکان تغییر نسخه php هر کاربر با نصب CageFS

منبع معرفی امکانات : cloudlinux.com

پرسش های متداول