لوگو kernelcare

لایسنس kernelcare

نت آرام ارائه دهنده لایسنس های اصلی kernelcare با تحویل فوری پس از پرداخت سفارش به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب بانک های ایران با امکان نصب لایسنس kernel care بر روی سرور های لینوکس CentOS و RHEL نسخه های 5 و 6 و 7 و سرور های CloudLinux نسخه 5 و 6 و سرور اصلیOpenVZ با امکان درخواست نصب رایگان kernelcare .

نصب رایگان kernel care :

تمامی کاربرانی که اقدام به خرید لایسنس kernelcare از نت آرام کنند ، می توانند درخواست نصب رایگان این نرم افزار را بر روی سرور های خود به مرکز پشتیبانی نت آرام ارسال کنند ، این مرکز حداکثر ظرف مدت 48 ساعت اقدام به نصب آن بر روی سرور های همکاران خواهد کرد ، با توجه به اینکه لایسنس ها بلافاصله پس از پرداخت آنلاین فعال خواهند شد کاربران می توانند خود نیز از همان لحظه اقدام به نصب kernel care کنند.

سیستم عامل های پشتیبانی شده :

امکان نصب لایسنس kernelcare بر روی سرور های centos نسخه های 5 و 6 و 7 و بر روی cloudlinux نسخه 5 و 6 و سرور اصلی openvz وجود دارد.

لایسنس kernelcare

هزینه لایسنس ها :

هزینه لایسنس ها ماهیانه 15 هزار تومان می باشد و تحویل آن به صورت خودکار خواهد بود.

kernel care آپدیت خودکار کرنل بدون نیاز به ریبوت  :

توسط نرم افزار kernelcare دیگر لازم نیست آپدیت کرنل را به صورت دستی انجام دهید ، توسط این نرم افزار هر 4 ساعت نسخه کرنل شما چک خواهد شد و در صورت وجود نسخه جدید نرم افزار به طور خودکار بروزرسانی شده و سرور شما نیز ریبوت نخواهد شد ، بنابراین آپدیت کرنل از طریق kernelcare نیاز به ریبوت سرور ندارد ، این در زمان هایی که آپدیت امنیتی کرنل منتشر می شود بسیار مفید است.

منبع معرفی امکانات : kernelcare.com

مزایای خرید لایسنس از نت آرام

  • ثبت و تحویل آنی لایسنس
  • امکان نصب رایگان
  • ارائه لایسنس های اورجینال