لایسنس Solusvm

ارائه لایسنس های اورجینال Solusvm با تحویل آنی بلافاصله پس از پرداخت آنلاین با امکان مجازی سازی در چهار مجازی ساز OpenVZ و Linux KVM و Xen Paravirtualization و Xen HVM و امکان ارائه پنل مدیریت سرور مجازی به مشتریان. این لایسنس ها 100% اورجینال بوده و پس از پرداخت سفارش توسط کاربر سیستم به وسیله API به حساب کاربری نت آرام وصل شده و لایسنس را فعال می کند ، مبلغ از حساب ارزی نت آرام کسر شده و لایسنس Solusvm فعال خواهد شد. علاوه بر این همکاران ارائه دهنده سرور مجازی Openvz می توانند درخواست کنند تا solusvm بر روی سرور آنها رایگان نصب شود ، پس از ارسال درخواست نصب Solusvm در کمتر از 24 ساعت کاری انجام خواهد شد ، البته به دلیل ارائه سریع کلید لایسنس ، امکان نصب Solusvm توسط شما نیز بلافاصله پس از دریافت لایسنس وجود دارد.

امکان مجازی سازی توسط solusvm برای چهار مجازی ساز OpenVZ ، Linux KVM ، Xen Paravirtualization ، Xen HVM وجود دارد که برای شرایط استفاده از هرکدام از این مجازی ساز ها به قسمت آموزشی سایت Solusvm مراجعه کنید.

قیمت لایسنس سولوس وی ام – Solusvm

wdt_ID نوع لایسنس قیمت ماهانه زمان تحویل سفارش
1 Solusvm Master License 190000 24 ساعت کاری سفارش
2 Slave Only Master License 60000 24 ساعت کاری سفارش

نصب رایگان Solusvm :

تمامی کاربرانی که لایسنس solusvm خود را از نت آرام تهیه کنند ، می توانند به صورت رایگان درخواست نصب Solusvm را به مرکز پشتیبانی نت آرام ارسال کنند تا به طور رایگان Solusvm روی سرور آنها نصب شود ، این نصب تنها برای مجازی ساز Openvz بوده و در صورت تمایل همکار برای نصب مدت زمان مورد نیاز حداکثر 48 ساعت پس از درخواست خواهد بود ، توجه داشته باشید که امکان نصب پس از فعال سازی لایسنس Solusvm توسط همکار وجود خواهد داشت. همچنین در صورت نیاز به کانفیگ حرفه ای Solusvm نیز مبلغ 200 هزار تومان دریافت خواهد شد.

Soluvm کنترل پنل امن :

ویژگی های زیر برای Openvz نوشته شده است :

 1. امکان ساخت سرور مجازی و مدیریت آن با چند کلیک
 2. امکان ارتقا با چند کلیک
 3. مدیریت کامل سرور مجازی ، خاموش ، روشن ، ریست و مسدود سازی در محیط گرافیکی
 4. امکان ارائه پنل به مشتری
 5. امنیت بالا
 6. امکان مشاهده نمودار های مصرفی هر سرور مجازی
 7. امکان تنظیم مقدار مصرف cpu ، رم ، سرعت پورت و ….
 8. امکان ساخت image از هر سرور مجازی
 9. امکان ساخت آنلاین vps پس از اتصال به whmcs
 10. امکان ارائه پنل مدیریت vps در whmcs ( دارای ماژول )
 11. و بسیار امکانات دیگر ….

پرسش های متداول