مدیریت سرور و پشتیبانی فنی

مدیریت سرور و پشتیبانی فنی

کارشناسان نت آرام با 6 سال تجربه مدیریت سرور و پشتیبانی فنی آمادگی همکاری با سازمان ها ، دانشگاه ها ، شرکت ها و ادارت و ارگان های دولتی در خصوص خدمات پشتیبانی سرور را دارا می باشند ، خدمات مدیریت سرور نت آرام شامل نصب و راه اندازی سرور ، مانیتورینگ ، برطرف نمودن مشکلات امنیتی سرور ، بهینه سازی وب سرور ها و دیتابیس ها بر اساس ترافیک ، راه کار های نگهداری سرور ، راه اندازی و مدیریت شبکه سرور ، خرید سرور به صورت سخت افزاری ، راه اندازی و رفع مشکلات سرویس ایمیل ، دی لیست کردن آی پی و … می باشد. در سرویس مدیریت سرور کارشناسان نت آرام به صورت دوره ای نسخه پکیج های سرور ها را بررسی کرده و در صورت وجود نسخه جدید آن را بروزرسانی می کنند همچنین اگر آپدیت نسخه مربوط به امنیت آن نرم افزار باشد در اولین فرصت ممکن آن نرم افزار بروز خواهد شد. سیستم مانیتورینگ نت آرام سرور ها را به صورت 24 ساعته مانیتور کرده و در صورت وجود مشکل به وسیله هشدار سیستمی و پیامک کارشناسان را از وجود مشکل باخبر کرده تا در کمترین زمان به مشکل رسیدگی شود.

راه اندازی سرور میزبانی وب (هاستینگ) :

تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که نیاز به راه اندازی سرور میزبانی وب دارند تا بتواند وب سایت یا مجموعه وب سایت های خود را در سرور خود در محل شرکت یا دیتاسنتر نگهداری کنند می توانند از این نوع مدیریت سرور استفاده نمایند. این سرویس شامل راه اندازی سرور از نصب سیستم عامل و تنظیم شبکه تا نصب کنترل پنل هایی مانند سی پنل و دایرکت ادمین و کانفیگ امنیتی آنها می شود ، به این ترتیب برخی دسترسی ها بابت نصب سیستم عامل و کنترل پنل دریافت شده و پس از تکمیل کار سرور به صاحب امتیاز آن تحویل خواهد شد ، هزینه این سرویس از 100 هزار تومان خواهد بود ، برخی خدماتی که نت آرام در این نوع مدیریت سرور ارائه می کند :

  • نصب و کانفیگ انواع سیستم عامل ویندوز و لینوکس
  • نصب و کانفیگ انواع مجازی ساز
  • نصب و کانفیگ کنترل پنل های میزبانی وب
  • راه اندازی سرویس ایمیل و تعریف rule های ضد اسپم
  • کانفیگ امنیتی سرور
  • نصب و بهینه سازی و تکمیل امنیت PHP
  • راه اندازی و کانفیگ انواع وب سرور ها (آپاچی ، لایت اسپید ، NGINX)
  • کانفیگ فایروال سرور
  • نصب و کانفیگ Modsecurity
  • بروزرسانی پکیج های سرور

راه اندازی سرویس ایمیل :

در صورتی که شما نیاز به یک سرور ارسال و دریافت ایمیل دارید نت آرام می تواند با توجه به نیاز و تعداد ایمیل و پرسنل شما راه کار های مناسبی را پیشنهاد دهد و در صورت تمایل اقدام به راه اندازی سرویس ایمیل نماید. توسط آن کاربران شما امکان اتصال به وب میل و همچنین نرم افزار های مدیریتی ایمیل را خواهند داشت تا اقدام به ارسال و دریافت ایمیل نمایند. هزینه این نوع مدیریت سرور از 100 هزار تومان می باشد.

پشتیبانی سرور به صورت ماهیانه :

تمام افراد حقیقی و حقوقی که سرور میزبانی وب دارند و نیاز به مدیریت فنی سرور دارند تا در زمان ایجاد مشکل کارشناسان فنی آن را رفع نمایند می توانند با سرویس پشتیبانی سرور که به صورت ماهیانه تمدید می شود بدون دغدغه فعالیت خود را ادامه دهند ، خدمات این سرویس شامل ، نصب و راه اندازی انواع پکیج ها ، رفع مشکلات امنیتی و بروزرسانی پکیج های نرم افزار و همچنین شامل رفع مشکلات ایجاد شده در سرور خواهد بود ، در صورت تمایل مدیر سرور امکان مانیتورینگ سرور نیز وجود دارد ، هزینه این نوع مدیریت سرور از 50 هزار تومان به صورت ماهیانه می باشد.

مانیتورینگ سرور و پشتیبانی فنی :

توسط این سرویس ، سرور مشترک به صورت 24 ساعته در سیستم مانیتورینگ نت آرام کنترل شده و در صورت خطا سرویس های تعیین شده و به طور خودکار از طریق هشدار های سیستمی ، تیکت ، ایمیل و پیام کوتاه به کارشناسان فنی اطلاع داده می شود تا در کمترین زمان ممکن مشکل مربوطه رفع شود. امکان تعیین هریک از خطا ها در سیستم مانیتورینگ نت آرام وجود دارد ، هزینه این سرویس از 100 هزار تومان شروع می شود.

رفع مشکلات سرور :

اگر شما نیاز به مدیریت سرور برای رفع یک یا چند مشکل دارید که خارج از عهده مسئولان فنی سرور شما می باشد می توانید از این سرویس استفاده نمایید ، در این نوع مدیریت سرور ، کار به صورت یکبار انجام می شود که در صورت تمایل کاربر برای بار های دیگر قایل تمدید است و شامل نصب و بروزرسانی پکیج ها ، رفع مشکلات امنیتی و رفع مشکلات است. هزینه این خدمت از 50 هزار تومان می باشد.

پشتیبانی مشتریان شما :

اگر شما ارائه دهنده خدمات میزبانی وب می باشید و نیاز به کارشناسان فنی برای پاسخ به تیکت های مشتریان خود دارید با استفاده از این سرویس کارشناسان فنی نت آرام پاسخگوی تیکت های مشتریان شما خواهند بود و هزینه این سرویس بر اساس تعداد تیکت یا میزان سختی کار ، ساعات کاری متفاوت است و شروع آن از 300 هزار تومان می باشد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سرویس مدیریت سرور با شماره 02166367383 داخلی 2 تماس حاصل فرمایید.