درباره نت آرام

با عنایت به خداوند متعال نت آرام با هدف ایجاد آرامش برای کاربران راه اندازی شده است ،  به دلیل استفاده از تکنولوژی های برتر و سخت افزار بروز در سرور های خدمات میزبانی وب و همچنین تجربه فراوان در عرصه هاستینگ باعث شده تا میزان اختلال در پایداری سرویس ها به صفر رسانده شود ، به همین منظور تمامی سرویس های میزبانی وب نت آرام به صورت 24 ساعته مانیتور می شوند تا در زمان ایجاد هرگونه اختلال احتمالی به سریعترین روش به مرکز پشتیبانی نت آرام اطلاعیه ارسال شود ، برای بالا رفتن سرعت در رفع پیگیری مشکلات فنی ، این مرکز سعی کرده است تا به صورت پیوسته آماده پاسخگویی درخواست های مشتریان باشد ، برای راندمان بهتر پردازش های سرور و سرعت بیشتر در بارگزاری وب سایت های مشتریان نت آرام در سرویس های میزبانی وب خود از درایو های SSD استفاده می کند ، از آنجایی که این درایو ها چرخشی نیستند مصرف برق کمتری دارند و گرمای کمتری تولید می کنند و همچنین سرعت چند برابری در خواندن اطلاعات تصادفی دارند در نهایت سرعت آنها چند برابر هارد دیسک ها می باشد.

دریافت کد تخفیف تا 90% در ایمیل شما

با ثبت ایمیل خود در سیستم نت آرام یک کد تخفیف به صورت آنی به شما ارسال می شود و از این پس کد های ویژه که فقط به مشترکین این قسمت ارسال می شود به شما نیز ارسال خواهد شد.

نت آرام با ارائه نکات آموزشی در راستای افزایش بازدید و امنیت سایت ، شما را در داشتن سایتی بروز با امنیت و پرجاذبه کمک می کند.

نت آرام به شما هفته ای 1 ایمیل طلایی ارسال می کند. جهت حفظ حریم شخصی ایمیل شما در اختیار دیگران قرار نخواهد گرفت و در هر لحظه امکان لغو عضویت توسط شما وجود دارد.

کمتر از 5 ثانیه دیگر کد تخفیف خود را دریافت نمایید :

هاست لینوکس ایران

شروع قیمت از 6500 تومان

ثبت دامنه

شروع قیمت از 3500 تومان

سرور مجازی

شروع قیمت از 49 هزار تومان

سرور اختصاصی

شروع قیمت از 190 هزار تومان