ثبت دامنه .online

با دامنه .online، حضور آنلاین در دنیای دیجیتال را به دست آورید!، شرکت نوآوران میزبانی هوشمند ، نماینده رسمی جوکر آلمان، به شما این فرصت را می‌دهد که با بهره‌گیری از خدمات برتر ثبت دامنه، نام تجاری خود را در فضای اینترنت به رخ کشیده و مشتریان خود را گسترش دهید.

دامنه .online برای کسب و کارها و فروشگاه های اینترنتی که به دنبال فروش آنلاین هستند ، بسیار مناسب است. با استفاده از پسوند دامین online ، شما به راحتی می‌توانید به بازار آنلاین دسترسی پیدا کرده و در میان رقبای خود به عنوان یک نام تجاری برتر شناخته شوید.

با ثبت دامنه .online توسط شرکت نوآوران میزبانی هوشمند، شما مالکیت کامل بر روی دامنه خود خواهید داشت و می‌توانید با اطمینان بهترین خدمات میزبانی وب و ایمیل را به صورت حرفه‌ای تجربه کنید. با ما باشید و به مرزهای جدیدی از حضور آنلاین برسید.

قوانین ثبت دامین online

پسوند دات آنلاین برای همه افراد قابل ثبت است و در حال حاضر هیچ محدودیتی برای ثبت آن وجود ندارد. هر فرد حقیقی ، شرکت یا سازمانی که مایل به داشتن دامنه با پسوند .online باشد، می‌تواند این دامنه را به صورت آنی و با پرداخت هزینه ثبت کند. حداقل زمان ثبت 1 سال و حداکثر 10 سال می باشد ، برای ثبت این دامنه لازم است از کاراکتر های انگلیسی ، اعداد و برخی نشانه های خاص مانند – استفاده کنید ، همچنین این دامنه از IDN پشتیبانی می کند ، با استفاده از این قابلیت شما می توانید حتی به صورت فارسی دامنه خود را ثبت کنید.

.com
.net
.online
.org
.ir

نماینده رسمی جوکر آلمان

گواهی نمایندگی رسمی نت آرام در جوکر آلمان
گواهی نمایندگی رسمی نت آرام در جوکر آلمان
پسوند دامین .online
نشان‌واره (Logo) لوگو دامنه online
صاحب(رجیستری) RADIX 
تاریخ عرضه 16 مارس 2015
وضعیت ✅ فعال - قابل ارائه
نوع دامنه سطح‌بالای عمومی (GTLD) ژنریک
استفاده در نظر گرفته شده سازمان‌های متفرقه که در دسته‌های دیگر قرار ندارند (عموماً غیرتجاری)
استفاده واقعی سایت های فروشگاه اینترنتی ، کسب و کار های آنلاین ، برند های آنلاین ، ثبت دامنه .online زمانی که com یا سایر پسوند ها در دسترس نباشد.
تعداد ثبت 2,327,688 ( تا تاریخ 1 January 2023 )
محدودیت ثبت ندارد
حمایت کننده ندارد
حداکثر دوره ثبت 10 سال
قابلیت مخفی کردن اطلاعات صاحب امتیاز ✅ بله (در صورت سفارش)
پشتیبانی از DNSSEC ✅ بله
پشتیبانی از IDN ✅ بله
مهلت تمدید 30 روز
مهلت ریستور 30 روز
دوره انتظار 35 روز

قیمت ثبت دامنه Online در نت آرام

 🪙 سالانه 2,105,300 تومان
استعلام آنلاین دامنه

استعلام آنلاین دامنه

با استفاده از ابزار بررسی وضعیت دامنه در کمتر از چند ثانیه دامنه مورد نیاز را استعلام بگیرید و در صورتی که دامنه قبلا ثبت نشده باشد ، پیام تبریک این دامنه در دسترس است را دریافت می کنید.

ثبت سفارش به نام خریدار

ثبت سفارش به نام خریدار

با ورود به فرم سفارش ، اطلاعات صاحب امتیاز دامنه را وارد نمایید ، کلیه دامنه هایی که توسط شرکت نوآوران میزبانی هوشمند ( نت آرام ) ثبت می شود ، مستقیما به نام خریدار ثبت می شود.

ثبت آنی و مدیریت آنلاین

ثبت آنی و مدیریت آنلاین

بالافاصله پس از پرداخت ،دامنه ثبت خواهد شد و با ورود به پنل مدیریت آنلاین دامنه می توانید عملیاتی مانند تغییر دی ان اس ، مدیریت قفل سرقت ، دریافت کد انتقال دامنه EPP و … انجام دهید.

ثبت دامنه جدید

جستجو در 400 پسوند و خرید آنی دامین

انتقال دامین

انتقال دامین از سایر شرکت ها به نت آرام

تمدید دامنه

تمدید دامنه ثبت شده در نت آرام