آموزش cms وردپرس جلسه یازدهم

آموزش cms وردپرس قسمت یازدهم

این پست رو به اشتراک بگذارید

در جلسه های قبل در مورد نوشته ها ، رسانه ها ، پوسته ها ، افزونه ها ، کاربران و تنظیمات همگانی و نوشتن وردپرس توضیح داده ایم ، مرکز آموزش نت آرام قصد دارد تا تمام ویژگی های سیستم مدیریت محتوا قدرتمند وردپرس را در چند جلسه به کاربران عزیز آموزش بدهد ، در یازدهمین جلسه از آموزش cms وردپرس قسمت تنظیمات خواندن وردپرس را به طور کامل توضیح داده ایم ، اگر شما کاربر عزیز تمایل دارید تا سایر جلسه های دوره آموزش cms وردپرس را مطالعه نمایید ، لطفا به صفحه لیست آموزش های وردپرس مراجعه نمایید.

آموزش cms وردپرس قسمت یازدهم

آنچه در قسمت 11 آموزش cms وردپرس یاد خواهید گرفت :

  • تنظیمات خواندن وردپرس

تنظیمات خواندن وردپرس

1-توسط این گزینه می توانید محتوا صفحه اصلی خود را انتخاب نمایید ، برای مثال می توانید در صفحه اصلی خود نوشته های جدید را نمایش دهید ، یا محتوا یک برگه را قرار دهید ، اگر صفحه اصلی سایت شما ثابت است و قرار است فقط یک محتوا به کاربر نمایش داده شود ، شما می توانید ابتدا برگه صفحه اصلی خود را ایجاد کنید و سپس در قسمت تنظیمات —> خواندن  “در برگه نخست نمایش دهد” را روی یک برگه یکتا قرار دهید. شما همچنین می توانید در قسمت برگه نوشته ها ، آخرین نوشته های سایت خود را به صفحه دیگری منتقل نمایید ، در واقع نوشته های تازه شما در برگه دوم ( برگه نوشته ها ) نمایش داده خواهد شد ، برای مثال در برگه صفحه اصلی ما نت آرام | هاست امن …. را انتخاب کرده ایم.

2-بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگه‌ی وبلاگ : توسط این گزینه می توانید حداکثر تعداد نوشته هایی که قرار است در یک صفحه به کاربر نمایش داده شود را انتخاب نمایید ، فرض کنید سایت شما 50 نوشته دارد ، بنابراین اگر شما حداکثر تعداد نوشته ها در هر برگه وردپرس خود را روی 10 قرار دهید ، کاربران پس از مطالعه مطلب دهم می توانند برای ادامه روی دکمه صفحه بعد کلیک کنند ، در واقع نوشته های شما صفحه بندی خواهند شد.

3-برای هر نوشته در خوراک، نمایش بده :  این مورد مربوط به تعداد خوراک و یا همان RSS سایت شما است ، RSS ارتباط مستقیمی برای کاربران شما ندارد می تواند برای برنامه های اندروید ، ارتباط های بین چند سایت و … کاربرد داشته باشد.

4-برای هر نوشته در خوراک، نمایش بده : شما می توانید مشخص کنید که در RSS سایت شما تمام محتوا نوشته ها نمایش داده شود و یا تنها بخشی از آنها نمایش داده شود.

5-نمایش به موتورهای جستجو : چنانچه تیک گزینه از موتورهای جستجو درخواست کن تا محتوای سایت را بررسی نکنند ( این برعهده‌ی موتورهای جستجوست تا به پیشنهاد شما احترام بگذارند. ) علامت زده شود به این معنی است که تمایل ندارید وب سایت شما در موتور های جستجو ثبت شود و با علامت زدن این تیک سایت شما از نتایج موتور های جستجو حذف خواهد شد.

More To Explore

دانشنامه

آموزش انتقال دامنه از Resello به Joker

در این آموزش قصد داریم تا نحوه انتقال دامنه از Resello به Joker را به شما کاربران عزیز توضیح بدهیم ، همانطور که اطلاع دارید

با افتخار ارائه‌دهنده‌ی خدمات هاستینگ با بیش از 9 سال سابقه درخشان

شرکت نوآوران میزبانی هوشمند