رفع خطا Serve scaled images در Gtmetrix در چند دقیقه

این پست رو به اشتراک بگذارید

در این مقاله قصد داریم تا آموزش رفع خطا Serve scaled images را به شما کاربران عزیز آموزش بدهیم ، اگر شما در حال تست سرعت سایت خود در سایت Gtmetrix می باشید احتمالا سایت شما با رنگ قرمز یا زرد خطا Serve scaled images را دریافت کرده است. لطفا توضیحاتی که در ادامه برای شما ارسال کرده ایم مطالعه نمایید تا بتوانید در کمتر از چند دقیقه این مشکل را رفع کنید.

آموزش رفع خطا Serve scaled images در Gtmetrix سایت وردپرس

علت دریافت خطا Serve scaled images در Gtmetrix :

این خطا زمانی ایجاد می شود که شما از یک تصویر بزرگ در یک قسمت کوچک سایت خود استفاده کرده باشید ، برای مثال فرض کنید در سایت شما یک لوگو بانک 50 در 50 وجود دارد ، در حالی که سایز اصلی این عکس 2000 در 2000 می باشد و توسط Css و یا html این عکس به کاربران نمایش داده می شود ، یکی از بدترین اشتباهاتی که یک وب مستر می تواند انجام بدهد ، قرار دادن تصاویر بزرگ و کوچک کردن آن با استفاده از html و css می باشد ، حال فرض کنید که کاربر برای دریافت چندین لوگو کوچکی که در سایت شما قرار گرفته باشد مجبور باشد چندین فایل حجیم را دانلود کتد. در واقع با تغییر سایز عکس در ادیتور های سیستم مدیریت محتوا ، یا کد های قالب نمی تواند حجم عکس را کم کند ، این مورد روی سرعت و حجم سایت تاثیر بسیار زیادی دارد.

برای رفع خطا Serve scaled images لازم است سایز اصلی تمام تصاویر موجود در سایت را به سایزی که از آن در قالب یا محتوا سایت خود استفاده کرده اید تغییر دهید و جایگزین کنید و یا در صورتی که توسط html و یا css آن را کوچک کرده اید ، به سایز اصلی تغییر بدهید.

بهتر است تصاویر اصلی را در نرم افزار فتوشاپ یا snagit editor باز کنید و سایز آن را کوچک کنید و با ذخیره مجدد و آپلود در وردپرس خود آن را در محتوا خود استفاده نمایید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد ، منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم …

موارد بیشتر برای کاوش

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با افتخار ارائه‌دهنده‌ی خدمات هاستینگ با بیش از 9 سال سابقه درخشان

شرکت نوآوران میزبانی هوشمند