هاست پرستاشاپ1395-7-23 10:27:56 +00:00

هاست پرستاشاپ ایران

هاست پرستاشاپ فرانسه

هاست پرستاشاپ

هاست پرستاشاپ

پرستاشاپ یک فروشگاه ساز متن باز و کاملا رایگان می باشد ، تاکنون بیش از 125 هزار فروشگاه فعال از 180 کشور دنیا از فروشگاه ساز پرستاشاپ استفاده می کنند. با توجه به متن باز بودن فروشگاه ساز پرستاشاپ امکان تغییر امکانات توسط هر شخصی وجود دارد. بابت پرستاشاپ هیچ هزینه ای مانند هزینه اشتراک ماهیانه و غیره پرداخت نمی کنید.

هاست پرستاشاپ

خلاصه ای از سرویس هاست پرستاشاپ

پرستاشاپ از برخی توابع خطرناک که معمولا در سرور های هاستینگ برای جلوگیری از هک شدن سرور مسدود هستند استفاده می کند. به همین دلیل پرستاشاپ نمی تواند به درستی در هاست های معمولی فعالیت کند. هاست پرستاشاپ نت آرام به کاربر این امکان را می دهد تا از تمامی امکانات پرستاشاپ بدون هیچ مشکلی استفاده کنند. نت آرام سعی کرده است تا بدون ایجاد حفره امنیتی این سرویس را به کاربران ارائه کند. سرویس هاست پرستاشاپ تنها برای فروشگاه ساز پرستاشاپ مناسب است و در صورتی که از سیستم های مدیریت محتوا دیگر استفاده می کنید بهتر است از سایر سرویس ها استفاده کنید.

کنترل پنل های هاست پرستاشاپ

 کنترل پنل های هاست پرستاشاپ

با توجه به  اینکه زبان برنامه نویسی فروشگاه پرستاشاپ php است کلیه سرویس های هاست پرستاشاپ بر روی سرور های لینوکسی فعالیت می کنند. بنابراین هاست پرستاشاپ نیز از کنترل های محبوب سی پنل و دایرکت ادمین استفاده می کند. معمولا در این سرویس از کنترل پنل پرسرعت و امن دایرکت ادمین استفاده می شود.

پرچم کشور های محبوب برای هاستینگ

کدام موقعیت سرور برای هاست پرستاشاپ مناسب است ؟

یکی از مهمترین پارامتر های یک فروشگاه محبوب موقعیت مکانی سرور سایت می باشد. به طور کلی در انتخاب موقعیت سرور باید سه مورد مهم بررسی شود.

1-سرعت لود وب سایت برای کاربران

2-کیفیت شبکه و آپ تایم دیتاسنتر

1- هرچه موقعیت سرور به بازدید کنندگان سایت شما نزدیک باشد سرعت لود سایت برای آن کاربران بیشتر می باشد. برای مثال در صورتی که 90 درصد کاربران یک وب سایت ایرانی باشند برای بالا بردن سرعت برای این کاربران بهتر است از هاست ایران استفاده شود. اما 10 درصد دیگر به دلیل اینکه موقعیت سرور از آنها دورتر شده است سرعت کمتری نسبت به کاربران ایرانی دارند. البته این به این معنی نیست که 20 درصد با سرعت ناچیز وب سایت را باز می کنند. تنها تفاوت سرعت ها معمولا چند ثانیه می باشد.

2-کیفیت شبکه دیتاسنتر بسیار مهم است. در صورتی که فروشگاه شما چند ساعت قطع شود شما تعداد زیادی از سفارش های خود را از دست می دهید و ممکن است در رتبه بندی گوگل نیز سایت شما افت کند. بنابراین بهتر است قبل از خرید هاست در مورد کیفیت دیتاسنتر هاست مورد نظر تحقیق کنید.

3-پرداخت آنلاین : با توجه به اینکه اکثر فروشگاه ساز های ایرانی مشتریان ایرانی دارند بهتر است برای پرداخت آنلاین خود از هاست پرستاشاپ ایران استفاده کنید ، به دلیل محدود شدن ssl خارج از کشور در اینترنت ایران ممکن است سرویس پرداخت آنلاین برای سرور های خارج کشور با مشکلاتی مواجه شود. همچنین در صورتی که مشتریان شما خارج از ایران هستند و باید صورتحساب محصول را با paypal یا غیره پرداخت کنند بهتر است از هاست پرستاشاپ فرانسه استفاده شود. استفاده از هاست ایران به دلیل تحریم برای این سرویس های پرداخت paypal و visacard مناسب نمی باشد.

مزایای هاست پرستاشاپ

  • پشتیبانی کامل از فروشگاه ساز پرستاشاپ
  • هزینه کمتر نسبت به سرور مجازی
  • امکان استفاده از پنل های محبوب دایرکت ادمین یا سی پنل