جلسه هفدهم – سفارشی سازی پوسته وردپرس

جلسه هفدهم وردپرس

این پست رو به اشتراک بگذارید

در جلسات قبل در مورد نوشته ها ، دسته ها ، رسانه ، پوسته و افزونه و تنظیمات وردپرس توضیح دادیم ، در جلسه هفدهم قصد داریم در مورد منو سفارشی سازی پوسته وردپرس به شما توضیح بدهیم ، از امکانات سفارشی سازی می توان به تغییر سریع عنوان ، توضیح کوتاه ، رنگ متن هدر ، رنگ پس زمینه ، تغییر سربرگ ، مدیریت فهرست ها ، مدیریت ابزارک ها و تنظیم برگه نخست ایستا و … اشاره کرد ، ما قصد داریم تا تمام امکانات وردپرس را در چند جلسه به کاربران عزیز آموزش بدهیم ، اگر شما کاربر محترم تمایل به مشاهده سایر قسمت های این دوره دارید ، لطفا به صفحه لیست آموزش های وردپرس مراجعه نمایید.

جلسه هفدهم وردپرس

سفارشی سازی پوسته وردپرس :

برای دسترسی به صفحه شخصی سازی پوسته وردپرس پس از ورود به پیشخوان وردپرس خود از قسمت نمایش روی گزینه سفارشی سازی کلیک کنید ، برای راحتی شما ما گزینه های این صفحه را شماره گذاری کرده ایم و در زیر عکس هر کدام از آنها را توضیح داده ایم :

سفارشی سازی پوسته وردپرس

1-از این قسمت می توانید پوسته سایت خود را تغییر دهید ، توجه داشته باشید در این قسمت لیست قالب های آپلود شده در هاست شما نمایش داده می شود ، چنانچه تمایل دارید قالب جدیدی نصب کنید جلسه ششم راهنمای وردپرس مراجعه نمایید.

2-در قسمت هویت سایت می توانید عنوان سایت و معرفی کوتاه را سایت خود را تغییر بدهید.

3-توسط این گزینه شما می توانید رنگ متن سربرگ و رنگ پس‌زمینه را تغییر بدهید.

4-شما می توانید تصویر سربرگ یا هدر خود را تغییر دهید.

5-شما می توانید تصویر پس زمینه ( در قالب ) سایت خود را تغییر بدهید ، این تصویر در پشت تمام محتوا شما نمایش داده می شود.

6-شما از این قسمت می توانید منو های قالب خود را کنترل کنید ، منو جدیدی اضافه کنید ، در این قسمت امکان قرار دادن زیر منو نیز وجود دارد.

7-در این قسمت می توانید ابزارک های قالب خود را تغییر بدهید.

8-در این قسمت می توانید برگه نخست یا همان صفحه اصلی خود را تغییر بدهید ، اگر صفحه اصلی سایت شما ثابت است ، یک برگه ایجاد کنید و سپس آن برگه را به عنوان صفحه اصلی خود قرار بدهید.

جلسه هفدهم – سفارشی سازی پوسته وردپرس نیز به پایان رسید ، منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم …

More To Explore

دانشنامه

آموزش انتقال دامنه از Resello به Joker

در این آموزش قصد داریم تا نحوه انتقال دامنه از Resello به Joker را به شما کاربران عزیز توضیح بدهیم ، همانطور که اطلاع دارید

با افتخار ارائه‌دهنده‌ی خدمات هاستینگ با بیش از 9 سال سابقه درخشان

شرکت نوآوران میزبانی هوشمند