Nofollow کردن لینک های منو وردپرس به صورت انتخابی

Nofollow کردن

این پست رو به اشتراک بگذارید

بسیاری از کاربران ترجیح می دهند لینک های خروجی وب سایت خود را به صورت nofollow تنظیم نمایند ، قبلا در مورد nofollow کردن لینک های وردپرس صحبت کردیم که این مورد به سادگی قابل انجام بود ، اما آن مورد برای فهرست های وردپرس قابل انجام نبود ،در این مقاله نیز قصد داریم نحوه Nofollow کردن لینک های منو وردپرس را به شما آموزش دهیم ، شما می توانید لینک های خود را به صورت انتخابی Nofollow کنید.

Nofollow کردن لینک های منو وردپرساولین چیزی که شما باید برای Nofollow کردن لینک های خروجی منو وردپرس انجام دهید رفتن به منو فهرست ها وردپرس می باشد برای این منظور ابتدا وارد پیشخوان وردپرس خود شوید و سپس از قسمت نمایش روی گزینه فهرست ها کلیک کنید.

در این صفحه لیستی از فهرست های شما نمایش داده می شود و می توانید منو ها را ایجاد یا حذف نمایید :

  مدیریت فهرست ها در وردپرس

سپس در بالای صفحه روی گزینه تنظیمات صفحه کلیک کنید و تیک پیوندهای هم‌سو (XFN) و هدف پیوند را علامت بزنید.

تنظیمات صفحه فهرست ها

سپس زیر فهرستی که قصد دارید آن را به صورت Nofollow تنظیم کنید را ویرایش کنید و تیک “باز کردن پیوند در پنجره جدید / تب ” را علامت بزنید و سپس در قسمت ارتباط لینک (XFN) مقدار nofollow را وارد کنید.

nofollow کردن فهرست ها

در نهایت روی دکمه ذخیره فهرست کلیک کنید تا تغییرات انجام شود.

سپس سایت خود را باز کنید و مطمئن شوید که لینک فهرست شما به صورت nofollow تنظیم شده است برای این کار مرورگر خود را باز کنید و سپس در قسمت منو های سایت وردپرسی خود روی لینک خود کلیک راست کنید و روی گزینه inspect element کلیک کنید ، در این صفحه باید rel=”nofollow” را مشاهده نمایید.

inspect-elementامیدواریم این مقاله شما را برای چگونگی یاد گیری Nofollow کردن لینک های منو وردپرس کمک کرده باشه ، در صورتی که مشکل یا نظری داشتید از قسمت نظرات آن را برای همه به اشتراک بگذارید.

موارد بیشتر برای کاوش

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با افتخار ارائه‌دهنده‌ی خدمات هاستینگ با بیش از 9 سال سابقه درخشان

شرکت نوآوران میزبانی هوشمند